اسیدپاشی مرگبار؛ زن جوان شبانه روی شوهرش اسید ریخت و او را کُشت!

آفتاب نیوز چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۸
زن کینه جو وقتی همه در خانه شان واقع در شهرری خوابیده بودند سراغ همسرش رفت و روی این مرد اسید پاشید.

آفتاب نیوز :
آذر سال ۹۶ بود که یک زن دست به اقدام وحشتناکی زد و یکی از پرونده های جنایی تهران را کلید زد.
این زن کینه جو، شب وقتی همه در داخل خانه شان واقع در شهرری خوابیده بودند سراغ همسرش رفت و روی این مرد اسید پاشید.
مرد که با احساس سوزش دردناک از خواب پریده بود با فریاد های سوختم سوختم همه اهالی محله شان را از خانه هایشان بیرون کشید.
همزمان با ناله های مرد جوان آمبولانس اورژانس که در تماس تلفنی اهالی خانه و همسایه ها از سرنوشت وحشتناک این مرد مطلع شده بودند خود را به محل اسیدپاشی رساندند و پیکر نیمه جان مرد را به بیمارستان انتقال دادند.
همزمان با انتقال مرد اسیدسوخته به بیمارستان ماموران کلانتری وارد عمل شدند و در تجسس های میدانی دریافتند یک خشونت خانوادگی رخ داده و همسر این مرد برای انتقامجویی یکی از هولناک ترین روش ها را انتخاب کرده است.
بازداشت زن اسیدپاش
ماموران پلیس در نخستین اقدام زن جوان را بازداشت کردند و او اقدام کینه جویانه اش را ناشی از اختلافات شدید خانوادگی دانست.
مرد سوخته که در بیمارستان تحت درمان های تخصصی بود با وجود تلاش بسیار زیاد تیم پزشکی در جدال با مرگ تسلیم شد و با از پای درآمدن وی پرونده اسیدپاشی زن وارد مرحله جنایی شد.
زن جوان که شنیده بود شوهرش کشته شده است در بازجویی های جنایی به افسر تحقیق گفت: من و شوهرم از همان ابتدای ازدواجمان با هم اختلافات شدیدی داشتیم. شوهرم مرد بدخلق و بد رفتاری بود. روزی نبود کتک نخورم او مدام مرا اذیت می کرد گمان می کردم وقتی بچه مان به دنیا بیاید رفتار های شوهرم تغییر می کند تا این که صاحب یک پسر شدیم و عجیب این که همسرم نه تنها رفتارهایش بدتر شد بلکه هزینه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار