رمان های «رژه اشباح»، «شاگرد ته کلاس»، «درخت هالووین»، «جنگ برفی»، «دختری که صورتش را جا گذاشت» و «این قصه به روایت من» برای نوجوانان و مجموعه داستان «شب هزار و دوم و افسانه هایی دیگر» برای بزرگسالان منتشر شده است.

به گزارش ایسنا، «رژه اشباح» نوشته کاترین تنکوئری با ترجمه فرانک معنوی امین از مجموعه رمان راحت خوان در ۳۹۲ صفحه با شمارگان ۱۵۰۰ نسخه و قیمت ۶۰ هزار تومان در انتشارات پیدایش راهی بازار شده است.
در نوشته پشت جلد کتاب آمده است: اگر «آنیمه»(انیمیشن ژاپنی) و «مانگا»(کمیک ژاپنی) را دو رأس یک مثلث فرض کنیم، راس سوم آن «رمان راحت خوان» است. این رمان ها می تواند هر ژانر و مضمونی داشته باشد و ممکن است مناسب کودک و یا بزرگسال باشد. ولی به هر حال به نوعی باید به فلسفه و اخلاقیات بپردازد. بی آن که از سادگی و روانی متن بکاهد و درگیر صنایع ادبی و تمثیل و تشبیهات پیچیده شود. رمان راحت خوان به هر حال باید مطالعه اش برای خواننده راحت باشد.
 ساکی یاماموتو مجبور است برای تعطیلات به خانه مادربزرگش برود. آماده شدن برای مراسم های سنتی خسته کننده است ولی چیزی که ساکی انتظارش را ندارد، گیرافتادن در نفرین اشباح است. او مجبور است به کمک سه شبه محافظ، نفرین باستانی را بشکند یا تا ابد در جهان اشباح اسیر شود.
همچنین رمان «شاگرد ته کلاس» نوشته آنجالی. ق. رئوف با ترجمه شهره نورصالحی در ۲۷۸ صفحه با شمارگان ۱۰۰۰ نسخه و قیمت ۵۵ هزار تومان در نشر یادشده عرضه شده است.
 در نوشته پشت جلد کتاب می خوانیم: دوستی مرز نمی شناسد. قبلا ته کلاس ما یک صندلی خالی بود، اما حالا پسری به اسم احمد رویش می نشیند. مثل من نُه سالش است، اما بچه عجیبی است، نه حرف می زند، نه لبخند. حتی آبنبات لیمویی هم که من عاشقش هستم دوست ندارد. اما به زودی می فهمم که احمد بداخلاق نیست، پناهنده است و از جنگ فرار کرده، از جنگ واقعی. هرچه بیشتر از سرگذشتش باخبر می شوم، بیشتر دلم می خواهد کمکش ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار