رئیس فدراسیون اسکواش گفت: در 2 بخش زنان و مردان فروردین ماه مسابقات قهرمانی آسیا به میزبانی مالزی برگزار می شود. 13 نفر کاروان ایران خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مسعود سلیمانی رئیس فدراسیون اسکواش در نشست خبری اظهار داشت: در طی این سالها لیگ های ما از هیات ها به سمت باشگاهی رفته اند و ما حمایت باشگاه های خصوصی را داشته ایم. حتی باشگاه مهرسان می تواند میزبان همه لیگ های کشور در اردیبهشت سال آینده باشد. مدیر این باشگاه به عضویت هیات رئیسه هم درآمده که وزیر حکم آن را زده است.
وی ادامه داد: ملی پوشان ما جذب این باشگاه می شوند و هزینه از دوش فدراسیون هم برداشته می شود. مدیریت اسکواش جمعی است تا خلاقیت ها بروز پیدا کند. تلاش ما جلوگیری از حاشیه هاست.
رئیس فدراسیون اسکواش در پاسخ به این سوال در همان ماه اول با وکیلی که فدراسیون گرفت ورد کردیم. رئیس کمیته هم همان زمان در هیات دولت صحبت می کرد تا فدراسیون ها از مالیات معاف شوند. با توجه به مسائل اقتصادی تمرکز از سوی دولت شدت گرفت و فدراسیون ها مشمول مالیات شدند.
سلیمانی با اشاره به بدهی مالیاتی فدراسیون، خاطرنشان کرد: 900 میلیون بدهی ما بود که با اعتبارات یک میلیارد و ۲۰۰ میلیونی سال گذشته فدراسیون برابری می کرد. امسال اعتبارات ما یک میلیارد و 500 میلیون بوده است. 86 درصد اعتبارات از سوی وزارت ورزش به فدراسیون ها پرداخت خواهد شد. ما برای این بدهی های مالیاتی قسط بندی کردیم. نصف این مبلغ بخشیده و بقیه را چک دادیم و حساب های فدراسیون باز شد.
رئیس فدراسیون اسکواش درباره رقابت های پیش رو، یادآور شد: در 2 بخش زنان و مردان فروردین ماه مسابقات قهرمانی آسیا به میزبانی مالزی برگزار می شود. 13 نفر کاروان ایران خواهد بود. ما به دنبال تامین منابع هستیم. در حاشیه مسابقات اجلاس آسیا را هم داریم که یک نماینده هم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار