ورزش سه نوشت: شارلروا در حالی که با کاوه رضایی و علی قلی زاده، دو بازیکن ایرانی خود مقابل مچلن قرار گرفته بود، به دلیل شرایط جوی نتوانست سه امتیاز را بطور قطعی کسب کند.

در یکی از دیدارهای هفته بیست و سوم ژوپیر لیگ بلژیک، تیم شارلروا که مثل همیشه علی قلی زاده و کاوه رضایی را به طور همزمان در ترکیب داشت، از ساعت ۲۰:۳۰ امشب در استاد دو پایس مقابل تیم رده هفتمی مچلن قرار گرفت.
ریوتا موریوکا، هافبک ژاپنی شارلروا در دقیقه ۱۷ پنالتی گرفت که توانست این فرصت را تبدیل به گل کند و تیمش را در بازی خانگی مقابل مچلن پیش بیاندازد.
اما در دقیقه ۲۳ و در حالی که بازی به سود شارلروا در جریان بود، داور مسابقه بخاطر شرایط جوی و مه غلیظ در استادیوم، بازی را برای لحظاتی متوقف کرد ولی مجددا پس از حدود ۱۰ دقیقه دوباره دستور به ادامه این دیدار داد.
در دقیقه ۳۷ دِرنییر، داور مسابقه برای دومین بار و به علت شدت گرفتن مه و به حداقل رسیدن دید بازیکنان و تماشاگران و مهم تر از همه تیم داوری، بازی شارلروا و مچلن را متوقف کرد تا این دیدار نیمه تمام بماند.
یاران رضایی و قلی زاده که در صورت پیروزی مقابل مچلن می توانستند ۴۳ امتیازی شده و به رده دوم جدول ژوپیر لیگ بلژیک صعود کنند، بخاطر نیمه تمام ماندن بازی، این فرصت را از دست دادند.
نکته جالب اینکه شارلروا با پیراهن اول خود که مشکی و سفید رنگ است، بازی را شروع کرد ولی پس از به وقفه افتادن مسابقه برای بار اول، از لباس دوم و فیروزه ای رنگ خود استفاده کرد تا دید بهتری در مه داشته باشد.
255 43

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار