امیرحسین صادقی به آن روزی اشاره دارد که تیم ملی توانست با 14 گل کامبوج را در هم بکوبد. صادقی به آن روز می رود و حرف هایی که با برخی رسانه ها درباره پیروزی تیم ملی زده بود.

به گزارش مشرق ، امیرحسین صادقی که نمی خواست گفت وگویی پیرامون تیم ملی داشته باشد آن برد را گول زننده و فریبنده می داند.
او در عین حال اشاره می کند به تفاوت های ذاتی ویلموتس با فوتبال ایران و ناسازگاری این مربی بلژیکی با شرایطی که برایش فراهم آمده است.
مدافع سابق تیم ملی و باشگاه استقلال با این وجود اما اعتقاد دارد هر قدر هم که مشکل سر راه تیم ملی وجود داشته باشد، با این همه لژیونر که در تیم های اروپایی بازی می کنند، تیم ملی باید قابلیت صعود به جام جهانی را داشته باشد.
فوتبال ایران در مسیری سنگلاخی قرار گرفته و روشن نیست که می تواند از پس تیم های همگروهش برآید و به مرحله بعد صعود کند. حتی اگر صعود تیم ملی را در ذهن متصور باشیم با این سبک و سیاق دشوار است که به جام جهانی برویم. مگر آنکه تغییری اساسی در سبک بازی تیم ملی ایجاد شود و همه ارکان آن به خود بیایند. تحلیل شما از آینده تیم ملی چیست. آیا می توانیم به این تیم دل ببندیم و صعود دوباره اش به جام جهانی را شاهد باشیم؟
بگذارید از اینجا شروع کنیم. آن بازی که 14 گل زدیم (بازی با کی بود؟ قدری مکث می کند ... ) آهان، بازی با کامبوج. همان بازی که ما آن همه گل زدیم و من مصاحبه کردم و گفتم این تیم، تیمی نیست که با این وضعیت به جام جهانی برود. برای این حرف دلیل داشتم. آن 14 گل ما را گول زده بود و فکر می کردیم با ویلموتس دوباره مسیر صعود به جام جهانی برای مان هموار است اما از قبل اعتقاد داشتم که فوتبال ما نمی تواند با ویلموتس به نقطه روشنی برسد.
بیشتر بخوانید:
چرا؟ چون ویلموتس توانایی کار در فوتبال آسیا را ندارد یا بازیکنان مان بی انگیزه هستند و یا دلایل دیگر؟
من ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار