والت دیزنی پوسترهایی جدید از شخصیت های اصلی داستان فیلم Maleficent: Mistress of Evil (مالیفیسنت: معشوقه شیطان) را منتشر کرد.

شرکت والت دیزنی ( Walt Disney ) پوسترهایی جدیدی از فیلم Maleficent: Mistress of Evil (مالیفیسنت: معشوقه شیطان) منتشر کرد که در این پوسترها شاهد حضور شخصیت اصلی داستان قسمت دوم فیلم فانتزی تاریک Maleficent (مالیفیسنت) و دیگر شخصیت های داستانی هستیم. پوسترهای منتشرشده را در پایین مشاهده می کنید:
فیلم Maleficent به کارگردانی رابرت استرومبرگ و با بازی آنجلینا جولی و ال فانینگ ، در سال ۲۰۱۴ اکران شد. این فیلم لایو اکشن بازسازی انیمیشن Sleeping Beauty (زیبای خفته) بود که تمرکز آن بیشتر روی شخصیت شرور مالیفیسنت قرار داشت. فیلم Maleficent موفق شد ۷۵۸ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند و تبدیل به چهارمین فیلم موفق سال ۲۰۱۴ میلادی از نظر تجاری شود. سال ۲۰۱۶، شرکت والت دیزنی پیکچرز، ساخت دنباله فیلم Maleficent را رسماً تأیید و اعلام کرد. داستان قسمت اول فیلم Maleficent در مورد زنی جوان، بسیار زیبا و با قلبی پاک بود که زندگی آرام و شادی داشت و در جنگلی که همه چیز در آن صلح آمیز بود بزرگ شد. البته این شرایط همیشه همین گونه شاد و آرام باقی نماند و با ورود ارتشی مهاجم به آن سرزمین، همه چیز تغییر کرد. مالیفیسنت بزرگ شده بود تا محافظت سرزمینش را بر عهده داشته باشد، اما درنهایت با خیانت بزرگ و بی رحمانه ای روبه رو می شود که بسیار به خاطر این اتفاق زجر می کشد؛ اتفاقی که باعث می شود قلب پاک او تبدیل به سنگ شود. او تصمیم گرفت که این کار خائنان را بی پاسخ نگذارد و انتقام خوبی از آن ها بگیرد. پس مبارزه ای حماسی را علیه جانشین پادشاهی که به سرزمینش حمله کرده بود به راه انداخت و طلسمی روی فرزند تازه به دنیا آمده او به نام ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار