امام جمعه پردیس از دخالت های سیاسی برای انتخاب شهردار پردیس خبر داد و گفت: مسؤولان بعد از زلزله به مصاحبه پناه می برند، اما باید بدانیم وظیفه اصلی خدمت رسانی به مردم است.

به گزارش خبرگزاری فارس از پردیس، حجت الاسلام والمسلمین سیدحسین حسینی، امام جمعه شهرستان پردیس در دومین هفته که وضعیت این شهرستان از نظر کرونا سفید اعلام شد در خطبه های عبادی و سیاسی نماز جمعه که ظهر امروز در مسجد الغدیر فاز چهار پردیس و با حضور پرشور نمازگزاران برگزار شد، ضمن دعوت نمازگزاران به تقوای الهی، داشتن حسن خلق را برای عاقبتی خوش الزامی دانست و اظهار کرد: کسی که دروغ می گوید حسن خلق ندارد و باعث می شود روح انسان تحت تأثیر قرار گرفته و از نور الهی محروم شود و در ادامه اصرار بر گناه است که بنده را گناهکارخواهد کرد.
وی گفت: افراد اگر اصرار بر گناه داشته باشند، خداوند متعال به آن ها ذلت خواهد داد و در دنیا خوار شده و عذاب شدیدی در انتظارشان است؛ گناهان کوچک نیز انباشته می شود و در قرآن انسان های فاسد را خداوند تحقیر کرده و این دست افراد را به الاغی تشبیه کردند که از دست شیر فرار می کنند و فاقد عقل و شعور بوده و وحشیانه از حق گریزان هستند.
حسینی افزود: اصرار بر گناه منجر به تکبر و مقدمه ای برای استکبار بوده و جرم هایی که مرتکب می شوند به کفر می رسد و اینگونه بود که شیطان از بهشت دور شد زیرا استکبار داشت؛ در آخر مستکبران به مورچه تبدیل شده و در زیر پای مردم می روند و اینگونه تکبرشان خرد می شود.
امام جمعه پردیس گفت: دلیل اینکه انسان به درجه ای از پست بودن می رسد، پیامد اسرار بر گناه است و به طور حتم بدعاقبتی در انتظار اوست و به خیر باز نخواهد گشت و ما باید مبارزه با نفس را در وجودمان نهادینه کنیم تا به تیرگی قلب، استکبار و بدعاقبتی دچار نشویم.
وی در خطبه های دوم نماز جمعه پردیس ضمن دعوت نمازگزاران به تقوای الهی بیان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری