آبادان - ایرنا - معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه آبادان گفت: تمام تمهیدات لازم برای تامین مایحتاج مردم در زمان قرنطینه در نظر گرفته شده و کمبودی در این خصوص نداریم.

به گزارش ایرنا سید زین العابدین موسوی پنجشنبه درنشست ستاد کرونا آبادان اظهار داشت: از فردا (جمعه) ساعت ۱۸ ورودی ها و خروجی های شهر بسته خواهد شد و آبادانی ها فرصت دارند تا این ساعت وارد شهر شوند.
وی افزود: از ساعت ۱۸ فردا تا ساعت ۱۸ روز جمعه هفته آینده هیچ خودرویی حتی خودروهای آبادانی نمی توانند از شهر خارج یا وارد شهر شوند، میهمان های نوروزی که به هر طریق وارد شهر شده اند تا فردا فرصت دارند به شهرهای خود بازگردند.
فرماندار ویژه آبادان گفت: همچنین از فردا خودروهایی که غیر از پلاک آبادان باشند در صورت تردد در شهر توسط پلیس و نیروی انتظامی متوقف و ضمن جریمه پنج میلیون ریالی به پارکینگ منتقل خواهد شد.
موسوی تصریح کرد: به جایگاه های سوخت نیز ابلاغ شده که به هیچ خودروی شهرستانی سوخت عرضه نشود و انتظار می رود شهروندان در این خصوص با دستگاه های مرتبط همکاری کنند.
وی با اشاره به وجود مایحتاج شهروندان آبادانی در انبارهای شهر گفت: به مردم اطمینان خاطر می دهیم مشکلی در تامین ارزاق و کالاهای اساسی در بازار وجود ندارد و اقلام مصرفی با توجه به نیاز مردم تامین می شود.
فرماندار ویژه آبادان در خصوص پرواز ایرلاین ها به فرودگاه این شهرستان نیز گفت: اگر مسافران رفت و آمد خود را به آبادان لغو نکنند، در مکانی که مشخص شده با تقبل هزینه توسط خودشان تا پانزدهم فروردین ماه جاری قرنطینه می شوند.
موسوی اظهار داشت: قطع زنجیره کرونا در آبادان امیدوار کننده است زیرا ما نخستین شهر در کشور بودیم که ورودی های شهر را کنترل و پایش کردیم، مردم شهرستان آبادان باید تصمیمات سختگیرانه را اجرا کنند، کلید اصلی قطع زنجیره کرونا، قرنطینه شهر و ماندن در خانه است.
وی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار