رئیس مجلس شورای اسلامی بر نقش خبرنگاران در فرهنگسازی و اطلاع رسانی برای پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صدا و سیما، رئیس مجلس شورای اسلامی در بازدید از خبر رسانه ملی از خبرگزاری صدا و سیما بازدید کرد، بازدید از اخبار سیما، اخبار صدا و شبکه خبر از دیگر برنامه های قالیباف بود.
در این بازدید که علی عسکری رئیس رسانه ملی و مجید آخوندی معاون سیاسی رسانه ملی هم حضور داشتند، محمدباقر قالیباف در جریان فرآیند تولید خبر در بخش های مختلف اخبار داخلی، استان ها و اخبار خارجی صدا و سیما قرار گرفت.
رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین در جمع خبرنگاران خبرگزاری صدا و سیما با تعدادی از خبرنگاران به صورت صمیمی گفتگو کرد و در جریان دغدغه ها و مشکلات آن ها قرار گرفت.
قالیباف با حضور در تدوین خبرگزاری صدا و سیما. از مراحل تدوین برنامه بدون تعارف و گزارش روز خبرنگار و کرونا بازدید کرد.
سیدمهرداد سید مهدی رئیس خبرگزاری صدا و سیما و مصطفی قمری وفا مدیرکل اخبار داخلی هم توضیحاتی در خصوص مراحل و فرآیند کاری در این خبرگزاری ارائه کردند.
قالیباف با اشاره به خبرنگاران قدیمی و همچنین شهید و نیز جانبازان حوزه خبررسانی گفت: گاهی برخی پیشکسوتانی را که چهل سال پیش جای شما نشسته بودند، می بینیم؛ انصافا امروز زحمات خبرنگاران است که اخبار را به درستی ثبت و نشر می دهند و حفظ می کنند و تاریخ بقیه و آیندگان را با حقیقت می سازند.
رییس مجلس گفت: ما به عنوان خدمتگزاران مردم وقتی نگاه می کنیم، می بینیم که اگر تحلیل و ثبت و ضبط شما نباشد، اگر ما هر کاری هم بکنیم، دیده و ماندگار نمی شود و ناقص است؛ شما رسالتی در افکار عمومی دارید و به نمایندگی از افکار عمومی مطالبه مردم را دنبال می کنید.
نقش خبرنگاران در ثبت صحنه های مهم کم نظیر است
رئیس ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار