۲۸۶۰ واحد مسکونی سیلزده در گلستان به بهره برداری رسید

قدس آنلاین پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۷
گرگان - با حضور سردار سرلشگر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مسئولان گلستان، دو هزار و ۸۶۰ واحد مسکونی نوساز و تعمیر شده در مناطق سیل زده کشور به صورت متمرکز در روستای تازه آباد شهرستان آق قلا به بهره برداری رسید.

به گزارش قدس آنلاین ؛ در این مراسم که امروز پنجشنبه برگزار شد، جمعی از فرماندهان سپاه پاسداران، مسوولان دستگاه های اجرایی و خدمات رسان استان و اهالی روستای سیل زده تازه آباد شهرستان آق قلا حضور داشتند.
فرمانده کل سپاه در این مراسم گفت: دشمنان سر سختی داریم ولی تسلیم نشده و با توکل به خدا بر آنان پیروز می شویم و مسیر انقلاب را در کنار هم ادامه می دهیم.
وی بیان کرد: در هیچ شرایطی به اراده دشمن تن نمیدهیم زیرا ما قدرتمندیم و اسلام به ما پیشرفت و آزادی و قدرت عنایت کرده است و این راه را ادامه خواهیم داد.
فرمانده کل سپاه پاسداران بر لزوم رفع کامل مشکلات مناطق سیل زده کشور تاکید کرد و گفت: بر اساس فرمان مقام معظم رهبری با همه وجود برای زدودن چهره محرومیت از استان های خسارت دیده و سیل زده کشور تلاش می کنیم.
سردار سلامی ادامه داد: سپاه از ساعات اول وقوع سیل، حضوری موثر و مستمر در این مناطق داشت و مطابق قول داده شده به مردم، از همه امکان و توان برای از بین بردن مشکلات این مناطق استفاده خواهیم کرد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار