وزیر آموزش و پرورش درباره زمان پرداخت معوقات حق التدریس ها گفت: همه تلاشمان این است که معوقات را قبل از پایان سال بپردازیم. همکاران فرهنگی ما حقوقشان را در ماه دریافت کرده اند، اما برخی به علت کمبود معلم اضافه تدریس داشته اند و ساعاتی بیشتر تدریس کرده اند که متاسفانه در سال جاری هنوز پرداخت نشده و از سازمان برنامه قول گرفتیم که به سرعت منابع لازم تامین شود.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از ایسنا،  محسن حاجی میرزایی در حاشیه آیین بازگشایی مدرسه دخترانه خیرساز مولود اسلامیه در منطقه ۸ آموزش و پرورش تهران با بیان اینکه آمدیم اینجا تجلی عشق و محبت را ببینیم گفت: انسان تحت تاثیر قرار می گیرد که فرزندان این سرزمین چه نیروهای خوش فکر، خلاق و مسئولیت پذیری هستند. این مدرسه توسط جوانان متعهد ساخته شد.
وی افزود: کار مدرسه سازی جزو باارزش ترین اقدامات است و نیازمند مشارکت همه دلسوزانی هستیم که می توانند در این کار خیر به ما کمک کنند. این کار از یک سو فضای مورد نیاز ما را تامین می کند و از سوی دیگر فرهنگی را ترویج می کند که جامعه ما نیازمند آن است، فرهنگ مسئولیت پذیری و مشارکت در ساختن جامعه؛ نیازمند توسعه و شکل گیری این فرهنگ هستیم.
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه وضع تهران در فضای آموزشی نسبت به استان های دیگر نامطلوبتر است و رشد جمعیت دانش آموزی بالاست گفت: اخیرا از مدرسه ای در فشافویه بازدید داشتم در آنجا رشد جمعیت دانش آموزی ۹.۲ درصد بود. تهران نیازمند اهتمام ویژه است. دولت و خیرین باید کمک کنند.
به گفته حاجی میرزایی مهر ماه امسال ۱۰ هزار کلاس درس و بهمن ماه ۴۶۰۰ کلاس را افتتاح شده اما همچنان نیازمند ساخت فضاهای آموزشی هستیم.
وی درباره زمان پرداخت معوقات حق التدریس ها گفت: همه تلاشمان پرداخت معوقات قبل از پایان سال است. همکاران فرهنگی ما حقوقشان را در ماه دریافت کرده اند، اما برخی به علت کمبود معلم اضافه تدریس داشته اند و ساعاتی بیشتر تدریس کرده اند که متاسفانه در سال جاری هنوز پرداخت نشده و از سازمان برنامه قول گرفتیم که به سرعت منابع لازم تامین شود.
وی افزود: برخی خریدخدمتی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار