«کریستیانو رونالدو» زمانی که در سال ۲۰۱۸ سانتیاگوبرنابئو را ترک کرد، همه چیز را در مورد رئال به فراموشی سپرد اما شواهد حاکی از آن است که وی قصد دارد پل های پشت سر خود را دوباره بسازد.

به گزارش مشرق ، فوق ستاره پرتغالی عازم تورین شد و دوست نداشت هیچ چیزی در مورد باشگاه قبلی خود بداند؛ موضوعی که وی با غیبت در مراسم توپ طلای همان سال آن را نشان داد؛ مراسمی که در نهایت با فتح این جایزه توسط هم بازی سابقش یعنی « لوکا مودریچ » به پایان رسید.
گفته می شد که تنها کسی که ارتباط خود را با وی حفظ کرد، « مارسلو » بوده اما این موضوع در چند ماه اخیر دستخوش تغییر شده است.
نقطه آغاز این تغییر اول ماه مارس بود یعنی زمانی که با «فلورنتینو پرز» رییس کهکشانی ها با دعوت رسمی جایگاه اختصاصی را برای رونالدو به منظور تماشای ال کلاسیکو در برنابئو رزرو کرد.
او همچنین به تازگی از نتیجه رقم خورده در تازه ترین ال کلاسیکو برگزار شده در نیوکمپ، ابراز خوشحالی کرده است.
و تمام این اتفاقات با شایعات مبنی بر اینکه ستاره پرتغالی گزینه بازگشت به رئال و یا دست کم ترک تورین را مدنظر قرار داده، تلاقی کرده است.
در این بین، در ایتالیا شایعات داغ از این حکایت دارد که سران باشگاه تورینی خوشحال خواهند شد که با توجه به ضربه اقتصادی ناشی از کرونا، از شر چک دستمزد سرسام آور ستاره پرتغالی خود خلاص شوند.
مشکلی که رونالدو با آن مواجه شده، این است که هیچ کجا نمی تواند سیستم مالیاتی مشابه ایتالیا پیدا کند؛ جایی که بسیاری از فوتبالیست ها به آن نقل مکان کرده و مالیات درآمدهای خارجی تنها ۱۰۰ هزار یورو است.
هراتفاقی که رخ دهد، نگاه کریستیانو رونالدو به رئال عوض شده است؛ به طوری که به نظر قصد دارد پل هایی را که یک روز پشت سر خود خراب کرده، از نو بسازد.
با این حال رئال مادرید بازگشت وی را مدنظر قرار نداده است؛ دستمزد رونالدو عمده مانع بازگشت وی بوده و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار