رئیس مجلس شورای اسلامی به صورت ویدیو کنفرانس در جریان رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک و عملیات پاک سازی محیطی شهدای مدافع سلامت نیروی زمینی سپاه که از روز گذشته آغاز شده است قرار گرفتند.
به گزارش ایلنا، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز پنج شنبه هفتم فروردین ماه ۹۸ با حضور در ستاد فرماندهی یگان صابرین نیروی زمینی به صورت ویدیو کنفرانسی در جریان رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک و عملیات پاک سازی محیطی شهدای مدافع سلامت نیروی زمینی سپاه که از روز گذشته آغاز شده است قرار گرفتند.
در جریان این بازدید رئیس مجلس و فرمانده کل سپاه در ارتباط ویدیو کنفرانسی با مرکز و قرارگاه های سپاه در سراسر کشور از جمله سیستان و بلوچستان، گلستان، گیلان، مازندران، آذربایجان غربی و کردستان ارتباط زنده برقرار و از میزان آمادگی قرارگاه ها و روند برگزاری رزمایش و عملیات پاکسازی محیط های هدف گذاری شده کسب اطلاع کردند.
گفتنی است، این رزمایش یک عملیات میدانی و واقعی است که هم تمرین دفاع بیولوژیک است و هم کمک به پاک سازی مناطق آلوده و همکاری و مشارکت با وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا برای مقابله با این ویروس و نیز درمان بیماران به شمار می رود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار