ادا اجه ، ییلدیز سریال سیب ممنوعه بازیگر موفق و مدل جذاب و خوش چهره اهل کشور ترکیه است که این روزها در سریال ترکی سیب ممنوعه (Yasak Elma) در نقش ییلدیز غوغا کرده است؛ سریالی که داستان زیبا و احساسی دارد و مخاطبان زیادی را پای تلویزیون می کشاند.
ادا اجه (Eda Ece) در یک از پست های اینستاگرامی خود از تمامی بینندگان سریال سیب ممنوعه تشکر کرده که نمره ۸٫۹۱ از ۱۰ را به این سریال داده اند. این رتبه بالا میزان محبوبیت این سریال در تلویزیون ترکیه را نشان می دهد.
از زمانی که پخش این سریال از شبکه های ترک و فارس زبان (جم تی وی) شروع شده است روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا می کند و بازیگرانش چه در کشور ترکیه و چه در ایران سوژه جست و جوهای متعدد در گوگل شده اند. ادا اجه که در این سریال با نام ییلدیز یا ایلدیز ایفای نقش می کند یکی از این بازیگران محبوب و دوست داشتنی این سریال است که خیلی زود در حرفه هنرپیشگی به شهرت رسیده است.
اگر می خواهید با جزییات زندگی کاری و شخصی این بازیگر جوان و زیبا بیشتر آشنا شوید، خواندن این مطلب روزیاتو را از دست ندهید.
تولد
ادا اجه در روز ۲۰ ژوئن سال ۱۹۹۰ (۳۰ خرداد ۱۳۶۹) در کلانشهر استانبول ترکیه به دنیا آمد. او سومین فرزند و البته کوچکترین فرزند خانواده خود است. یکی از خواهرهای ادا ۱۰ سال و خواهر دیگر او ۸ سال از او بزرگتر است و هر دوی آنها ازدواج کرده اند. (تصویر بالا خواهران بزرگتر ادا اجه را نشان می دهد که او را در آغوش گرفته اند)
مشخصات ظاهری
ادا اجه چشمانی سبز رنگ دارد و موهایش بلوند است. او با ۱۶۷ سانتی متر قد و ۵۳ کیلوگرم وزن در زمره بازیگران و مدل های خوش هیکل و جذاب ترکیه به شمار می رود. ...

عناوین مهم خبری