تولید و اکران آثار هنری و نمایشی با موضوع شهری و زندگی

برنا نیوز دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۴
با امضای تفاهم نامه بین شهرداری منطقه 11 و اداره کل هنرهای نمایشی ، آثار هنری و نمایشی با موضوع شهر و شهروندی و توجهه به موضوعات زندگی، تولید و اکران خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ در نشست مشترک بین شهرام کرمی مدیر کل هنرهای نمایشی ، نصراله آبادیان شهردار منطقه 11 ، سعید اسدی مدیر مجموعه تئاتر و جمعی از مدیران شهری ضمن انعقاد تفاهم نامه مشارکت و همکاری برای اجرای برنامه های فرهنگی و هنری در پهنه رودکی ، در خصوص موضوعات مرتبط تبادل نظر شد.
نصراله آبادیان شهردار منطقه 11 ضمن تشریح اقدامات انجام شده و در حال اجرای پهنه رودکی با بیان این که در شهریور ماه مشاور پهنه نتیجه مطالعات خود را در خصوص ارتقای کیفی فضای بوستان دانشجو و مجموعه تئاتر شهر ارائه خواهد داد؛ گفت : تأکید ما بر آسیب نرسیدن به سازه مجموعه و ایجاد فضای مناسب برای اجرای زیر ساخت های برگزاری جشنواره های مختلف است.
آبادیان با اشاره به تعاملات انجام شده برای ارتقای کیفی برنامه های فرهنگی و هنری اتعقاد تفاهم نامه بین شهرداری منطقه 11 و اداره کل هنرهای نمایشی را حائز اهمیت دانست و افزود: به منظور ساماندهی فضای بیرونی و محیطی پیرامون مجموعه تئاتر شهر به عنوان یک بنای ملی و ثبت شده و بهره مندی از محیط بوستان شهری این مرکز و مشارکت شهرداری تهران و اداره کل هنرهای نمایشی در ایجاد هویت هنری و فضای فرهنگی و برگزاری برنامه های هنری در حوزه هنرهای نمایشی و ایجاد یک محیط امن و هم افزایی در استفاده از توانایی و امکانات طرفین تفاهم نامه ای به امضای طرفین رسیده است .
به گفته شهردار منطقه 11 تولید و اجرای آثار هنری با موضوع شهر و شهروندی و توجه به موضوعات زندگی از جمله برنامه هایی است که از این پس توسط اداره کل هنرهای نمایشی در پهنه رودکی و فضای بوستان دانشجو برای عموم شهروندان اجرا خواهد شد.
در ادامه شهرام کرمی مدیر کل ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار