گلایه های استاندار خراسان شمالی از صنایع بزرگ استان به خصوص پتروشیمی باعث شده تا مدیرعامل پتروشیمی به این اظهارات واکنش نشان دهد و در پی آن نیز، مشاور استاندار به این اظهارات جدید پاسخ داده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد پس از انتقادات تند استاندار خراسان شمالی از مجموعه پتروشیمی خراسان بابت عدم اجرای وظایف در حوزه مسئولیت های اجتماعی، شفیعی در خصوص اقدامات صورت یافته در این حوزه اظهار کرد: اکثر قریب به اتفاق سهام این شرکت، متعلق به اقشار زحمت کش و ضعیف جامعه و مجموعه تأمین اجتماعی و صندوق های بازنشستگی کشوری و فرهنگیان محترم است. در این راستا این مدیریت با تلاش و رایزنی و انطباق کامل با موازین قانونی اقدام به تخصیص هزینه هایی در بخش مسئولیت های اجتماعی کرده است که از آن جمله می توان به کمک قابل توجه مالی به سیل زدگان از طریق واریز به حساب هلال احمر کشور، تعمیر و به سازی مدارس روستایی، تسطیح راه های داخلی روستایی، ارسال کلیه تجهیزات و امکانات و اعزام ماشین آلات سبک و سنگین در حادثه وقوع سیل در منطقه و کمک رسانی شبانه روزی در آن زمان و کمک های متعدد دیگر ازاین دست و نهایتاً کمک مالی قابل توجه اخیر به حساب سازمان بهزیستی کشور نزد بانک مرکزی جهت حمایت از کودکان کار، توزیع اقلام بهداشتی در استان و کمک مالی به دانشگاه علوم پزشکی استان جهت تأمین تجهیزات پزشکی برای مبارزه و مقابله با ویروس ناخوانده کرونا بوده است.
وی افزود: تمامی این موارد در دفاتر مالی و قانونی شرکت ثبت گردیده و همگی مستند هستند و لذا هر تکذیبیه ای از سوی هر فرد و سازمانی در این مورد هیچ گونه وجاهتی ندارد.
مدیرعامل شرکت پتروشیمی خراسان تصریح کرد: بدیهی است در این شرکت قانون تجارت، مجامع قانونی و هیئت مدیره حاکمیت مطلق در مدیریت شرکت را داشته و قطعاً نیز در آینده به همین گونه خواهد بود.
وی افزود: در سال جاری در شرایطی که بر اساس بیانات مقام ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار