تهران-ایرنا- سرپرست معاونت برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری رباط کریم گفت: تفاهم نامه ای بین بنیاد مسکن و بانک های ملی، ملت، صادرات، سپه و رفاه کارگران به عنوان بانک های عامل امضا و مقرر شد پرداخت تسهیلات ۴۵ میلیون تومانی جهت بازسازی بافت های فرسوده تسریع شود.

به گزارش ایرنا، علیرضا سرخیل روز سه شنبه در پنجمین جلس شورای بانک های شهرستان رباط کریم با اشاره به افتتاح شعب بانک ها در شهرهای پرند و نصیر شهر عنوان کرد: با توجه به مطالبات مردمی در خصوص کمی شعب بانکی و تردد بین شهری برای انجام امور روزانه، بنا شد تمامی بانک های عامل جهت افزایش شعبه و دستگاه های خودپرداز به صورت جد و مستمر پیگیر موضوع از اداره کل خویش باشند.
وی در خصوص زمین های ملکی جهت استقرار شعب بانکی اظهار کرد: شوراهای اسلامی این دو شهر اعلام آمادگی کرده اند که در کنار این مهم ایستاده اند و مکان مورد نظر را برای دو سال در اختیار شعبات قرار می دهند. کما این که فرمانداری نیز تا حد توان یاریگر به ثمر رسیدن و انجام افتتاح شعبات خواهد بود.
سرخیل با تاکید بر مناسب سازی در راستای سهولت تردد شهروندان دارای نقص عضو به شعبات بانکی افزود: با توجه به ابلاغیه یک ماه پیش به شعبات بانکی در سطح شهرستان پیرومناسب سازی مسیر ورودی تردد معلولان، بانک های ملی و تجارت شعبه رباط کریم این امکان فراهم کرده و الزام است دیگر شعبات سطح شهرستان این مهم را در راس امور خود در کم ترین بازه زمانی قرار دهند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار