پسر جوان با دختر مورد علاقه اش در گوشه ای از شهر قرار گذاشته بود تا به صورت غافلگیر کننده از او خواستگاری کند ، همه چیز مرتب بود اما تصادفی شدید وضعیت را تغییر داد.

به گزارش گروه گوناگون خبرگزاری برنا؛ مرد جوان بعد از مجروحیت شدید بر اثر تصادف خودروی شخصی اش در یک اقدام باورنکردنی از دختر مورد علاقه ی خود خواستگاری کرد.
"جامیکائو کیمبل " پسر جوانی که خواستگاری در وضعیت عجیب و غریب او همه را متعجب کرد اجازه نداد حتی تصادف و جراحت درخواست ازدواجش را به تاخیر بیاندازد.
به گزارش sun از قرار معلوم این پسر جوان قبلا برای این روز برنامه ریزی کرده بود و بعد از تعیین محلی برای ملاقات با دختر مورد علاقه اش و تهیه حلقه ازدواج قصد داشت که از او خواستگاری کند که در مسیر به دلیل سرعت بالایی که داشت بعد از واژگونی خودرو به بیمارستان منتقل شد.
 به گفته ی مرد جوان او برای خرید گل عجله داشت که کنترل خودرو از دستش خارج و دچار حادثه شد.
 دختر جوان که بعد از شنیدن تصادف "جامیکئو" به بیمارستان آمده بود غافلگیر شد ، پسر جوان که بعد از این حادثه در بخش مراقبت های ویژه بستری شده بود از پرستار خواست تا او را به سمت راهرو ببرد و حلقه به دست در شرایط سخت به کمک پرستار در راهرو ایستاد تا همان جا از دختر مورد علاقه اش درخواست ازدواج کند و مثل همیشه و طبق یک داستان تکراری دختر جوان هم سورپرایز شد و درخواست او را پذیرفت.
مطالب این بخش از صفحه گوناگون برنا صرفا جنبه سرگرمی دارد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار