«چرم مشهد»، یکی از بزرگ ترین تولیدکننده های محصولات چرمی در کشور، از اول بهمن ماه سال جاری جشنواره فروش ویژه زمستانه خود را با تخفیف های استثنایی آغاز کرده است.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام چرم مشهد، این جشنواره فروش یک ماهه فرصتی است بی نظیر برای همه کسانی که به محصولات چرمی باکیفیت و زیبا علاقه دارند.
جشنواره فروش ویژه زمستانه «چرم مشهد» از اول بهمن ماه سال جاری آغاز شده و علاقه مندان به این برند قدیمی و سرشناس ایرانی می توانند با مراجعه به شعب مختلف این مجموعه در سراسر کشور و وب سایت فروش آنلاین «چرم مشهد» از تخفیف های شگفت انگیز استفاده کنند. تمامی محصولات «چرم مشهد» در این جشنواره عرضه شده و مخاطبان می توانند از این فرصت استثنایی استفاده کرده و محصولات مورد نظر خود را تا ۵۰ درصد تخفیف خریداری کنند.
همچنین اعضای باشگاه مشتریان «چرم مشهد» در گروه های برنزی، نقره ای و طلایی علاوه بر تخفیف های این جشنواره، از تخفیف های ویژه اعضا نیز بهره مند خواهند شد. لازم به ذکر است این حراج به مدت یک ماه ادامه دارد و مخاطبان می توانند تازه ترین محصولات «چرم مشهد» را در این حراج خریداری کنند؛ محصولاتی که همگی با بهترین دستگاه های روز دنیا و توسط طراحان چیره دست تولید شده و در رنگ های متعدد عرضه می شوند. از جوانان علاقه مند به دنیای مد و فشن تا آقایان و بانوان در سنین محتلف می توانند محصول مورد نظر و مناسب خود را در بین محصولات گوناگون «چرم مشهد» پیدا کنند.
لازم به ذکر است مخاطبان علاوه بر فروشگاه های «چرم مشهد» در سراسر کشور، می توانند محصولات این برند را از وب سایت فروش آنلاین این مجموعه به آدرس store.mashadleather.com خریداری کنند. همچنین برای اطلاع از آدرس شعب «چرم مشهد» در سراسر کشور می توانید به وب سایت این مجموعه به آدرس mashadleather.com مراجعه کنند.
گفتنی است برند «چرم مشهد» ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری