تهیه کننده سریال "موسی(ع)" از آمادگی برای شروع پیش تولید خبر داد و گفت: مقدمات و مطالعات سریال "موسی(ع)" به پایان رسیده و با تصمیم گیری نهایی سازمان صداوسیما رسماً وارد مرحله پیش تولید و سپس تولید خواهیم شد.

به گزارش جهان نیوز ، بسیاری از سریال ها و فیلم ها خصوصاً الف فاخری همچون "سلمان فارسی" بدلیل کرونا کمی عقب افتاده است. چرا که چند روز گذشته امرالله احمدجو نویسنده سریال از عقب افتادن سفر به ترکیه خبر داده و گفته است: هنوز خبر جدیدی از ادامه تصویربرداری پروژه نشده است. زیرا بعد از تصویربرداری در کرمان و قشم، قرار بود گروه به لوکیشن هایی در ترکیه بروند که فعلاً گویا همه چیز در سایه کرونا قرار گرفته و باید منتظر بمانیم تا کی سفر گروه سلمان به لوکیشن های خارجی و تصویربرداری در داخل کشور میسر خواهد شد.
در این میان سراغ آخرین وضعیت تولید سریال حضرت موسی(ع) و کارگردان آن "جمال شورجه" رفتیم و سیداحمد میرعلایی از آمادگی برای شروع پیش تولید و سپس تولید خبر داد. او گفت: خوشبختانه وضعیت بیماری جمال شورجه، کارگردان سریال نسبت به گذشته بسیار بهتر شده و توانایی حضور در لوکیشن و بالای سر کار را دارند. 
میرعلایی با اشاره به اینکه فیلمنامه "موسی(ع)" به پایان رسیده است، تأکید کرد: برای پیگیری اتفاقات مربوط به پیش تولید با عوامل پشت دوربین و بازیگران در حال رایزنی و پیگیر
پیش تولیدیم. بستگی به شرایط کرونا و تصمیم سازمان صداوسیما دارد که در چه فصل و روزهایی کار وارد پیش تولید شود و سپس سریال "موسی(ع)" جلوی دوربین قرار بگیرد؛ در حالیکه نگارش فیلمنامه تمام شده است.
وی درباره سلامتی کارگردان افزود: حال جمال شورجه خوب است و توانایی حضور در سریال را دارند. در عین حال مشاورینی را درنظر داریم و در حال رایزنی و گفت وگو با سازمان صداوسیماییم که بتوانیم هرچه زودتر کار را شروع کنیم. چرا که مقدمات کار و مراحل قبل از پیش تولید را به خوبی گذرانده ایم.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری