هنر ظریف رهایی از دغدغه خالی شدن شارژ تلفن همراه!

ایتنا چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۶
ایتنا - کارشناسان فعال در حوزه فناوری فهرستی از مجموعه اقدامات و نکاتی که کمک می کند تا باتری گوشی های هوشمند مدت زمان بیشتری شارژدهی داشته باشد و به کاربران در مواقعی که دسترسی به شارژر ندارند، استرس وارد نکنند.

شارژدهی گوشی های هوشمند در سال های اخیر تحت تاثیر قابلیت و امکانات گسترده ای که به آن ها اضافه شده است، به شدت کاهش یافته ولی کارشناسان به تازگی به کاربران توصیه کرده اند که با رعایت نکات متعددی می توانند میزان مصرف گوشی خود را کنترل کنند.
به گزارش ایتنا از ایسنا، از زمانی که صفحه نمایش گوشی های هوشمند بزرگ و بزرگتر شد و باوجود سایز بزرگ نمایشگرها، گوشی ها نازک شدند و از آن سو نیز کیفیت صفحه نمایش و دوربین آنها نیز به طور چشمگیر و قابل ملاحظه ای بهبود پیدا کرد، مشکل شارژدهی طولانی مدت باتری های گوشی های هوشمند روز به روز پررنگ تر شد. کاربران بسیاری با وجود رضایت از کیفیت بالای صفحه نمایش و بطور کلی عملکرد گوشی های خود، از زمان بسیار کوتاهی که باتری ها می توانند شارژ نگه دارند، ابراز ناخشنودی می کردند.
بر اساس گزارش وب سایت techadvisor، کارشناسان فعال در حوزه فناوری فهرستی از مجموعه اقدامات و نکاتی که کمک می کند تا باتری گوشی های هوشمند مدت زمان بیشتری شارژدهی داشته باشد و به کاربران در مواقعی که دسترسی به شارژر ندارند، استرس وارد نکنند.
۱. از برنامه device maintenance یا مدیر هوشمند استفاده کنید
این برنامه به کاربران گوشی های هوشمند کمک می کند استفاده بهینه تری از میزان مصرف باتری گوشی داشته باشند.
۲. از قابلیت صفحه نمایش همیشه روشن استفاده نکنید
صفحه نمایش در حالت پیش فرض بعد از چند ثانیه که به آن دست زده نمی شود، خاموش و قفل می شود ولی برخی از کاربران آن را از حالت پیش فرض درآورده و به صورت همیشه روشن در می آورند.
۳. از تصاویر پس زمینه متحرک استفاده نکنید
تصاویر پس زمینه متحرک یکی دیگر از مواردی است ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار