ترکیب احتمالی استقلال/ بازگشت حسینی به دروازه و غیبت چند بازیکن

دریافت خبر : شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۶
ترکیب احتمالی استقلال/ بازگشت حسینی به دروازه و غیبت چند بازیکن

به گزارش خبرنگار مهر ، آبی پوشان تهران در ادامه مسابقات خود در لیگ برتر، از ساعت ۱۹ امروز در ورزشگاه آزادی میزبان نساجی هستند و اهمیت این دیدار آنقدر برای این تیم بالا است که شفر از همه داشته هایش برای این بازی استفاده کند.
در بازی پر اهمیت امروز آبی پوشان ، همچنان سوال بزرگ پیرامون انتخاب دروازه بان است. اما احتمال حضور سید حسین حسینی در ترکیب ثابت آبی پوشان وجود دارد.
استقلالی ها امروز نورافکن، غفوری و حیدری را در اختیار ندارند و احتمال این که پژمان منتظری در دفاع راست بازی کند زیاد است.
با حضور منتظری در دفاع راست، احتمال شکل گیری زوج چشمی - دانشگر در قلب دفاع زیاد است و احتمال انتخاب شدن زکی پور هم برای قرار گرفتن در دفاع چپ بیشتر است.
علی کریمی، فرشید باقری و پاتوسی می توانند مردان تغییر ناپذیر استقلال در مرکز زمین و در خط میانی باشند. اما احتمال این که داریوش شجاعیان جانشین فرشید اسماعیلی شود وجود دارد. اسماعیلی در بازی گذشته این تیم مقابل العین مصدوم شد و ممکن است به همین دلیل جای او به شجاعیان برسد.
زوج منشأ - ایسما این روزها در استقلال جواب داده و احتمال این که شفر به این زوج تهاجمی تیمش در این بازی حساس دست بزند بسیار کم است.

[ مشاهده متن کامل ترکیب احتمالی استقلال/ بازگشت حسینی به دروازه و غیبت چند بازیکن خبرگزاری مهر ]