توزیع گوشت دولتی در همدان هدفمند شد

خبرگزاری تسنیم سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۳
معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: توزیع گوشت دولتی در همدان به شکل هدفمند و در بین اقشار کم درآمد انجام می گیرد.

- اخبار استانها -
مجید زرین دلاور در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در همدان ، اظهار داشت: برای اینکه همه اقشار مردم به گوشت دولتی دسترسی یابند، توزیع گوشت را به شکل هدفمند انجام می دهیم.
وی تصریح کرد: گوشت دولتی از طریق کانال سازمان صنعت، معدن و تجارت در اختیار بخش کارگری، افراد زیر پوشش کمیته امداد، بهزیستی و کارمندان ادارت قرار می گیرد. تاکنون چهار مرحله از توزیع انجام شده است.
معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: از ماه های آینده طرح کالابرگ الکترونیکی در سراسر کشور اجرا می شود و بر اساس آن میزان سهمیه گوشت هر خانواده تعیین می شود.
زرین دلاور با بیان اینکه تاکنون طرح توزیع هدفمند گوشت در همدان با موفقیت انجام شده، ابراز کرد: استان های دیگر نیز این روش توزیع را به کار گرفته اند.
آغاز فروش گوشت نیمایی در فروشگاه ها از اول اردیبهشت
گوشت تنظیم بازاری به دست 88درصد مردم نرسید
کاهش قطره چکانی قیمت گوشت قرمز در همدان
وی اظهار داشت: در حال حاضر واردات گوشت به خوبی انجام می شود و هیچ گونه کمبودی هم احساس نمی شود.
قیمت پیاز تعدیل می شود
معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت در بخش دیگری از گفت وگو به افزایش قیمت پیاز اشاره کرد و افزود: صادرات بی رویه پیاز به خارج از کشور سبب گرانی این کالای پر مصرف شده است.
زرین دلاور گفت: در حال حاضر صادرات قانونی پیاز ممنوع شده اما متاسفانه بخشی از آن به شکل قاچاق از کشور خارج می شود.
وی با تاکید بر اینکه نباید توقع داشت که قیمت پیاز در مدت زمان کوتاه و فوری کاهش یابد، تصریح کرد: برای تعدیل قیمت این کالا نیاز به زمان بیشتری دارد.
معاون امور بازرگانی ...