چهاردهمین نمایشگاه قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو فرصتی برای رونق تولید با کیفیت صنعت خودرو کشور است

خبر خودرو شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۵

به گزارش خبرخودرو ، مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران، در حاشیه مراسم آغاز بکار چهار دهمین نمایشگاه قطعات خودرو در تهران، اولویت نخست توسعه صنعت خودرو کشور را منوط بر ارائه راهکارهای بلندمدت در حمایت از تولید داخلی سازی عنوان کرد و افزود: تقویت بنیه قطعه سازی، رونق تولید با کیفیت و رشد روزافزون صنعتی را سه گام مهم و انکار ناپذیر در مسیر دستیابی به اقتصاد مقاومتی پویا و مطمئن در صنعت خودرو به شمار می آید.
بهمن حسین زاده افزود: برگزاری نمایشگاه های همچون چهاردهمین نمایشگاه قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو، فرصتی مناسب برای رونق تولید با کیفیت در این صنعت مهم در سطح کشور است.
وی ادامه داد: در همین راستا باید موانع و مشکلات پیش روی قطعه سازان برداشته شود، چرا که این بخش نقش مهمی در اشتغالزایی و جلوگیری از خروج ارز از کشور دارد.
مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران براین نکته تاکید کرد: در شرایط فعلی باید بنیه این بخش چه از لحاظ تکنولوژی و چه تسهیلات تقویت شود.
حسین زاده در ادامه افزود: مدیریت درست عرضه و تقاضا با هدف بهبود وضعیت بازار خودرو و همچنین کاهش نارضایتی های تولید کنندگان و مصرف کنندگان، نیاز انکارناپذیر برون رفت از چالش های موجود رکود حال حاضر اقتصاد کشور است.
مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه بین المللی.ا.ایران تصریح کرد: اگرچه صنعت قطعه سازی با مشکلات و تنگناهایی دست و پنجه نرم می کند و نیاز به استفاده از تجهیزات و قطعات خارجی است؛ اما با بهره گیری از توان فنی، مهندسی و دانش بومی، توسعه مهارت و ارتقای تکنولوژی کیفیت محصولات را شاهد گشته ایم.
معاون وزیر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار