محسن حاجی میرزایی :

۲۵ هزار و ۵۰۰ سهمیه استخدام در آموزش و پرورش دریافت کرده ایم

لوگوی شبستان شبستان . یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۷:۳۸
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به دریافت ۲۵ هزار و ۵۰۰ سهمیه استخدام در این وزارتخانه گفت: باید تا پایان سال آینده نیروهای حق التدریس که مشمول قانون مربوطه هستند، استخدام شوند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری شبستان ، « محسن حاجی میرزایی» در هجدهمین جلسه مشترک گفت و گوی هفته میان بنیاد شهید و امور ایثارگران و وزارت آموزش و پرورش گفت: وزارت آموزش و پرورش یک نهاد بزرگی است که فصل مشترک زیادی با جامعه و دستگاه های مختلف دارد که یکی از مهمترین دستگاه ها بنیاد شهید و امور ایثارگران است که وجه مشترک های زیادی دارند.
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به شهدا و ایثارگران جامعه فرهنگی گفت: جامعه فرهنگی در دفاع مقدس و سال های پس از آن در توسعه ایثار و شهادت و ترویج آن پیشگام بوده اند و حدود بیش از 40 هزار شهید فرهنگی دارد.
حاجی میرزایی با اشاره به بهبود و تقویت کیفی مدارس شاهد گفت: درباره مشکلات قلع و قمع مدارس شاهد توافقات خوبی با بنیاد شهید صورت گرفته است.
وی با اشاره به رعایت پروتکل های بهداشتی در مدارس بیان کرد: پروتکل های بهداشتی از سوی وزارت بهداشت ابلاغ شده است که مو به مو باید اجرا شود و ما این دستورالعمل ها را به مدیران مدارس ابلاغ کرده ایم و آنها حداکثر مراقبت را دارند. خانواده ها می توانند از وضعیت بهداشتی مدارس بازدید کنند.
وی همچنین درباره استخدام نیروهای حق التدریس نیز گفت: هر آنچه که قانون می گوید و هر کسی که مشمول آن شود، استخدام می شود. در قانون آمده است تا پایان برنامه ششم توسعه باید جذب داشته باشیم که توانسته ایم 25 هزار و 500 سهمیه استخدام دریافت کنیم و برای مابقی هم درخواست استخدام کرده ایم که انشاءالله تا پایان سال پرونده این موضوع بسته می شود.
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به جمع آوری مدارس کانکسی نیز گفت: در گام اول برای ما محروم نشدن دانش آموزان از آموزش اهمیت دارد و در گام دوم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار