کمیلی گفت: بسیج جامعه پزشکی کل کشور این آمادگی را دارد که در صورت نیاز، تعداد بیشتری نیروهای متخصص، تجهیزات درمانی و انواع دارو را به مناطق سیل زده اعزام کند.

«فاطمه کمیلی» در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری شبستان در مورد کمک رسانی بسیج جامعه پژشکی با مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان گفت: در پی وقوع باران های سیل آسا در بخش هایی از استان سیستان و بلوچستان و آسیب رسیدن به زیر ساخت ها، تاسیسات شهری و در معرض خطر قرار گرفتن سلامتی هموطنانمان در این مناطق، سازمان بسیج جامعه پزشکی کل کشور و کانون های زیر مجموعه آن در مناطق سیل زده در حال خدمت رسانی به هموطنان آسیب دیده است .
جانشین بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان افزود: سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور با توجه به تجربه ای که از سیل های متعدد به دست آورده اکنون که مردمان عزیز این استان درگیر شرایط نامساعدی هستند، آمادگی اعزام تیم های پزشکی، بهداشتی، تجهیزات درمانی و انواع دارو به این مناطق را دارد .
کمیلی ادامه داد: خوشبختانه در کنار فعالیت های مستمر و مؤثر بسیج جامعه پزشکی استان سیستان و بلوچستان، هم افزایی مطلوبی میان کانون های زیر مجموعه این سازمان در مسیر خدمت رسانی هرچه مؤثرتر به هموطنان رنج کشیده در مناطق سیل زده به وجود آمده است .
جانشین بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان ادامه داد: فعالیت های مردمی تیم های پزشکی و متخصص بسیج جامعه پزشکی کل کشور از جمله تیم پزشکی شهید رهنمون که متشکل از تیم های 5 تا 7 نفره پزشکان متخصص در رشته های مختلف است، در مناطق سیل زده از روز اول وجود داشته و پس از فروکش کردن موج سیل نیز این خدمت رسانی ادامه دارد.
وی اظهار کرد: تیم های متخصص پزشکان به صورت آماده باش درحال خدمت رسانی به آسیب دیدگان هستند که برپایی پایگاه های درمانی و انواع ویزیت های رایگان از جمله ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار