در ویدیویی که یکی از پربازدیدترین فیلم ها در آمریکا شده است، خانمی در ویدیوی پنج دقیقه ای که از اتاق نشیمن خانه اش ساخته به جامعه آمریکا می گوید گول حرف رسانه های آمریکا در غیرقانونی خواندن ترور «سلیمانی» را نخورند. او می گوید از اینکه می بینم ماشین تبلیغاتی و رسانه های ایران از قاسم سلیمانی تجلیل می کنند کاملا عصبانی هستم. اما پشت پرده این ویدیو ساده چیست؟

دانلود
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا ویدیویی یکی از پربازدیدترین فیلم ها در آمریکا شده است؛ در این ویدیو زنی خودش را یک ایرانی معرفی می کند؛ یک زن با بیانی ساده که این پیام را به مخاطب القا می کند، حق با ترامپ بوده که سردار «سلیمانی» را ترور کرده است.
این خانم در ویدیوی پنج دقیقه ای که از اتاق نشیمن خانه اش ساخته به جامعه آمریکا می گوید گول حرف رسانه های آمریکا در غیرقانونی خواندن ترور سلیمانی را نخورند.
او می گوید از اینکه می بینم ماشین تبلیغاتی و رسانه های ایران از قاسم سلیمانی تجلیل می کنند کاملا عصبانی هستم.
اما پشت پرده این ویدیو ساده چیست؟
وقتی رسانه های معتبر دنیا به دنبال کشف واقعیت این ویدیو رفتند به نکات قابل تأملی دست یافتند.
سایت «بازفید» ، یکی از مهمترین سایت های خبری آمریکا ثابت کرده، این خانم «ساغر کسرایی» ، یک ایرانی آمریکایی معمولی که از اتاق نشیمنش با موبایلی ساده برای آگاهی آشنایان فیلم گرفته نیست، بلکه او یک لابی گر فروش اسلحه به یک گروه شبه نظامی به نام «ارتش آزاد» در لیبی است. ارتش آزاد همان گروه مسلحی است که لیبی را جهنم کرده و یکی از علل برپا شدن بازار های برده فروشی در این کشور شده است.
کسی که همکاری تنگاتنگی با این اتاق فکر دارد که طرح «بولتون» برای مسلح کردن قومیت ها جهت تجزیه ایران را تهیه و به کاخ سفید برد.
یکی از تحلیگران رسانه ای درباره این زن نوشته است: این ویدیو عمدا به این شکل ضبط شده تا اعتماد مخاطب را جلب کند و در نهایت حنجره ای ایرانی اجاره شده تا به نمایندگی از کل ایرانیان حرف بزند و البته بازیگری زن انتخاب شده تا ایجاد صمیمیت کند.
طبیعی ترین فیلمی که ساخته ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار