ایران اکونومیست-سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی با موضوع «وحدت امت در دفاع از مسجد الاقصی» با صدور بیانیه ای به کار خود پایان داد.

سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی با موضوع «وحدت أمت در دفاع از مسجد الأقصی» با صدور بیانیه ای به کار خود پایان داد.
متن بیانیه به شرح ذیل است:
« موضوع (وحدت أمت در دفاع از مسجد الأقصی)
بسم الله الرحمن الرحیم
الحمد لله رب العالمین والصلاة والسلام علی رسول الله وعلی آله الطییبین الطاهرین وصحبه المنتجبین ومن اهتدی بهداه الی یوم الدین.
به فضل الهی، سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی در تهران در تاریخ ۲۳ تا ۲۵ آبان ماه ۱۳۹۸، ۱۶ تا ۱۸ ربیع الاول ۱۴۴۱ه، همزمان با میلاد پر برکت رسول اعظم(ص) و نواده ایشان امام جعفر صادق(ع) و هفته وحدت، با عنوان: وحدت امت در دفاع از مسجد الاقصی با حضور علما، اندیشمندان، پژوهشگران و نخبگان بیش از ۹۰ کشور جهان، برگزار گردید.
پیش از آغاز کنفرانس میهمانان و شرکت کنندگان، با حضور در مرقد امام راحل(ره) ضمن ادای احترام به مقام شامخ بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و احیاگر امیدهای آزادسازی فلسطین اشغالی و بیدارگر امت اسلام، با آرمانهای ایشان تجدید بیعت کردند.
کنفرانس با خوش آمدگویی و بیانات آیت الله اراکی، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، آغاز گردید و سپس با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رئیس جمهوری اسلام ایران رسماً کارخود را آغاز نمود. پس از آن با سخنرانی ها و بیانات میهمانان و شخصیتهای مختلف ادامه پیدا کرد و میهمانان عالی مقام و در قالب ۲۹ نشست و کمیسیون تخصصی و جلسات اتحادیه های بین المللی تقریبی و شورای عالی مجمع، به ارائه مقالات و تبیین و مطالب دیدگاه های خود درباره موضوع کنفرانس پرداختند.
در دومین روز کنفرانس، شرکت کنندگان، به محضر رهبر معظم انقلاب، امام خامنه ای (دام ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار