یزد- ایرنا- نخستین رویداد آموزشی استارتاپ با حضور تجربه های موفق در حوزه علم و فناوری پنجشنبه شب در سالن اجتماعات فرمانداری میبد برگزار شد.

مدرس دانشگاه های یزد و علم و هنر و مدیر ارشد اجرایی کسب و کار اینترنتی در این همایش گفت: اینترنت سرعت رشدی بسیار سریع و جذاب تری از تکنولوژی های دیگر نظیر رادیو ، تلویزیون ، کامپیوتر و... داشته است.
محمد شهاب شهوازیان افزود: حدود ۶۷ درصد جمعیت هفت میلیارد نفری دنیا از موبایل و ۵۷ درصد از اینترنت و ۴۵ درصد از سوشال مدیا استفاده می کنند.
وی با اشاره به اینکه ۴۶ درصد ایرانیان برای یک دفعه هم که شد، تراکنش اینترنتی انجام داده اند اظهار داشت: مردم کشورما خرید اینترنتی را یاد گرفته اند و خیلی بیشتر از بسیاری از جهانیان به سهولت به اینترنت اعتماد کرده اند و خریدهای خود را با استفاده از آن انجام می دهند.
این مدرس دانشگاه یزد، استارتاپ را سازمانی معرفی کرد که شخصیت حقوقی ندارد و در جست و جوی کسب و کاری قابل تکرار و مقیاس پذیر است.
وی گفت: استارتاپ مدل کسب و کار ندارد و اگر سازمانی مدل کسب و کار داشته باشد استارآپ نیست.
شهوازیان همچنین تجربه های موفق فعال در حوزه کسب و کار اینترنتی را برشمرد.
یک فعال کارآفرین، بنیانگذار و مدیر توسعه پذیرش ۲۴ هم در این همایش گفت: یک کسب و کار اینترنتی موفق بیشتر به منابع انسانی اهمیت می دهد تا اینکه چه چیزی در اختیار دارد.
محمد ابراهیم قانع افزود: باید به یادگیری مداوم و اینکه همیشه و در هر لحظه می توان آموخت نیز توجه داشت.
وی تصریح کرد: خلاقیت با الگو گرفتن از دیگران و دیدن راه کسانی که مسیر موفقی را پیموده اند در تضاد نیست .
این همایش با همکاری مرکز رشد فناوری میبد، دانشگاه یزد ، پارک علم و فناوری و فرمانداری و با حضور علاقه مندان به حوزه کسب و کار اینترنتی و استارتاپ برگزار شد. ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار