اولویت معروف های امروز، تمرکز مسئولین بر خدمت، مبارزه با فساد و رونق تولید ملی است

شبستان چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۹
شورای امر به معروف و نهی از منکر حزب موتلفه اسلامی در بیانیه ای تاکید کرد: اولویت معروف های امروز، تمرکز مسئولین بر خدمت به ملت، مبارزه قاطع و مستمر با فساد در تمام سطوح، رونق تولید ملی، فرهنگ سازی اخلاق و عفاف و حجاب اسلامی در جامعه است.

به گزارش خبرگزاری شبستان ، شورای امر به معروف و نهی از منکر حزب موتلفه اسلامی به مناسبت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) بیانیه ای صادر کرد. متن این بیانیه به شرح ذیل است:
«محرم گرچه فصل ماتم و سوگواری حضرت سیدالشهدا(ع) و شهدای مظلوم کربلاست، ولی موسم احیای ارزشهاست. این شور حسینی که در ماه محرم و صفر در جای جای جهان برپا می شود، مصداق حدیث شریف نبوی است که برای شهادت حسین(ع) حرارتی در قلوب مؤمنین است که هرگز سرد و خاموش نمی شود. همین حرارت است که توانسته چهارده قرن، علیرغم تلاش دشمنان، اسلام را زنده و پایدار نگهدارد و هنوز هم قاسم ها و علی اکبرها و حبیب بن مظاهرها در عصر آخرین حجت خدا و منتقم ثارالله حضرت مهدی ارواحنافداه در وجود حججی ها و سردار همدانی ها تبلور داشته باشد. 
ایران قهرمان اکنون با سپری کردن چهلمین سال حیات طیبه نظام جمهوری اسلامی، به الگویی شایسته برای آزادی خواهان جهان تبدیل شده و قدرت منطقه به شمار می رود که این افتخار به برکت خون پاک شهیدان والامقام و مجاهدت مردان و زنان این سرزمین حاصل گردیده است. حراست از این میراث گرانبها و استمرار آن امروز برعهده ماست.
بر این اساس امروز، «امر به معروف حفظ و تقویت نظام اسلامی» مهمترین معروف ها و «تضعیف نظام اسلامی» مهمترین منکرهاست. در این رابطه اگر اولویت اول دولت اسلامی و مسئولین نظام، احیای فریضه «امر به معروف و نهی از منکر» باشد، نتیجه آن، «تقویت نظام اسلامی» خواهد بود چرا که به فرموده امام باقر(ع) «فریضه بزرگی است که دیگر فرایض به واسطه آن برپا می شود و راه ها امن می گردد و درآمدها حلال می شود و حقوق و اموالِ به زور گرفته شده به صاحبانش بر می گردد و زمین ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار