استقلالی ها این روزها به دنبال جایگزینی برای مهدی رحمتی، آرمین سهرابیان و آیاندا پاتوسی می گردند که حفظ کردن آن ها سخت و غیرممکن نبود.
به گزارش ایلنا، استقلالی ها قصد دارند با 3 خرید دیگر به فعالیتشان نقل و انتقالات تابستانی پایان دهند. یک دفاع چپ،یک هافبک هجومی و یک دروازه بان اهداف اصلی باشگاه در روزهای پیش رو است. برای این پست ها گزینه هایی مطرح است و نام هایی شنیده می شود که برخی از آن ها به دلایل مخالف ازجمله قوانین لیگ برتر و تمام شدن سهمیه لیگ برتری آبی پوشان منتفی شده است. استقلالی ها این روزها به دنبال جایگزینی برای مهدی رحمتی، آرمین سهرابیان و آیاندا پاتوسی می گردند که حفظ کردن آن ها سخت و غیرممکن نبود. آخرین وضعیت و اخبار استقلال در پست هایی که در آن ها به دنبال بازیکن است را مرور و بررسی می کنیم. 
خطر بیخ گوش بلبلی و غلامی
بعد از جدایی مهدی رحمتی و تمدید قرارداد حسین حسینی بود که مدیران باشگاه استقلال به دنبال جذب رقیب جدی برای گلر جوان و ملی پوش خودشان رفتند.برنامه اصلی آن ها برگرداندن رحمتی از پدیده خودرو مشهد بود که این موضوع باوجود اصرار و پیگیری های مدیران باشگاه بی نتیجه ماند.
در شرایطی که هنوز آرش رضاوند وعارف غلامی قرارداد نبسته بودند و 2 جای خالی در سهمیه خریدهای لیگ برتری باقی مانده بود،نام هایی چون کوروش ملکی دروازه بان فصل گذشته سپیدرود، محمدرضا اخباری گلر تراکتورسازی، محمدحسین اکبر منادی دروازه بان فصل قبل سایپا مطرح شد که سرانجام هیچ کدام آبی پوش نشدند.
بعد از پر شدن سهمیه لیگ برتری هم استقلالی ها سراغ گزینه های تستی رفتند که سابقه حضور و بازی در لیگ برتر رادارند. پیمان سلمانی ذخیره سابق رشید ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار