داوود خدنگ
ترامپ، پادوی صهیونیسم بین الملل (بخوانید یاجوج و ماجوج) بلاشک به توصیه صاحبان کابالیست اش به طرز رمزآلودی عدد 52 را بکار برده است و در توئیت ای 52 مکان فرهنگی ما را تهدید به نابودی کرد. در پاسخ او، آقای موسوی فرمانده کل ارتش به اعداد 2و 5 اشاره کرده و به ترامپ گوشزد می کند که خواهی فهمید 5 و 2 به کجا تعلق دارد.
به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا) داوود خدنگ نماد شناس و کارشناس مسائل صهیونیسم بین الملل در یادداشتی که برای قدسنا فرستاده نسبت به استفاده ترامپ از عدد 52 علیه ایران که طی آن گفته بود که "اگر ایران به ترور حاج قاسم سلیمانی پاسخ دهد 52 مرکز از جمله مراکز فرهنگی ایران را به یاد 52 گروگان آمریکایی در ایران بمباران می کند" واکنش نشان داده و تلاش کرده است پشت پرده این عدد را با محاسبات ریاضی قرآنی نشان دهد. وی با قرار دادن پاسخ امیر سرتیپ عبدالرحیم موسوی فرمانده ارتش به اظهارات ترامپ که در آن گفته بود که " خواهی فهمید که عدد 5 و 2 به کجا تعلق دارد" به تشریح این اعداد و ارقام و مباحث مطروحه در بطن آن پرداخت.
در این مطلب تحت نام "راز عدد 52 ترامپ؛ جنگ حکومت الله و حکومت شیطان" پس از انکه در مقدمه ای به تشریح معنا و مفهوم برخی اعداد در قرآن می پردازد آمده است:
خداوند تبارک و تعالی در سنت الهی از اعداد، حروف، حیوانات، گیاهان، میوه ها و نمادهای دیگر در ارتباطات و انتقال اسرار و تفهیم مفاهیم و تفهیم موضوعات استفاده میفرماید. ابلیس لعین در سنت شیطانی خود مذبوحانه از همین روش تقلید میکند .
اعداد، و همه اعداد، به الله تعلق دارد و عدد خبیثه ای و جود ندارد، اما، ابلیس لعین اعدادی را غصب نموده و برای اهداف پلید به ...

سرخط اخبار