شرکت نانووان برای توسعه فناوری تولید مواد مورداستفاده در کاتد باتری ها، بیش از یک میلیون دلار از مرکز توسعه فناوری های تجدیدپذیر کانادا (SDTC) دریافت می کند.

دن باندال مدیرعامل شرکت نانووان (Nano One) اعلام کرد که این شرکت مبلغ یک میلیون صد و هشتاد هزار دلار حمایت مالی از مرکز توسعه فناوری های تجدیدپذیر کانادا (SDTC) دریافت کرده است. این حمایت برای پروژه پایلوت تولید مواد پیشرفته مورد استفاده در باتری ها اختصاص داده شده است، پروژه ای که با عنوان Demonstration Pilot Plant خوانده می شود. این پروژه در ماه جولای سال ۲۰۱۶ راه اندازی شد و در ماه مارس سال جاری به اتمام رسید. شرکت نانووان موفق شد تمام ملزومات از پیش تعیین شده را در این پروژه فراهم کند؛ از این رو، مرکز توسعه فناوری های تجدیدپذیر کانادا سهم خود را از این پروژه پرداخت کرده است.
ماه می سال جاری میلادی، شرکت نانووان اعلام کرد که این شرکت تاییدیه دریافت ۵ میلیون دلار دیگر را از مرکز توسعه فناوری های تجدیدپذیر کانادا به دست آورده است، این مبلغ برای پروژه Scaling Advanced Battery Materials درنظر گرفته شده است.
در این پروژه جدید قرار است روی ساخت مواد کاتدی مختلف با همکاری شرکت فولکس واگن و چند شرکت و مرکز تحقیقاتی کار شود. در پروپوزالی که به این سازمان ارائه شد ۵ تولیدکننده بین المللی و خودروسازان اروپایی مشارکت دارند. این پروژه حاوی بخش های تحقیق و توسعه، تولید پایلوت و تجاری سازی است. SDTC با اختصاص بودجه ای برای این پروژه به دنبال پشتیبانی از فعالیت های نانووان و شرکاء این شرکت است. توسعه زیرساخت آزمایشگاهی، ایجاد خط تولید پایلوت و تولید نسل جدیدی از مواد مورد استفاده در کاتد باتری یون لیتیم از جمله اهداف این سازمان است.
SDTC یک بنیاد فدرال مستقل بوده که روی شرکت هایی که در کانادا در بخش محیط زیست و اقتصاد فعالیت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار