گروه استان ها- مناطق مادوان و بلهزار در سه کیلومتری شهر یاسوج، مشکل اینترنت همراه اول دارند.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج ، با شیوع ویروس کرونا و تغییر فضاهای آموزشی و حتی کسب و کار از حضوری به صورت مجازی، اکثر جامعه به اهمیت وجود اینترنت و استفاده از دستگاه های هوشمند پی بردند و حتی افرادی که تا قبل از شیوع کرونا، استفاده از اینترنت و فضای مجازی را یکی از آسیب ها تلقی می کردند، با بروز بحران کرونا، به خوبی دریافتند که شاید بتوان خیلی از امورات و هزینه های روزمره زندگی را با وجود اینترنت کاهش داده و حل کنند.
استان کهگیلویه و بویراحمد با مرکزیت شهر یاسوج، همواره در برخی زیرساخت های رفاهی با چالش های گوناگونی روبرو بوده است و اکثر کارشناسان و مسئولان، بروز چنین مشکلاتی را ناشی از توپوگرافی خاص استان و بافت عمدتا روستایی پراکنده در استان می دانند.
اگرچه با کمی تأمل، شاید پراکندگی روستاها و هزینه های گزاف خدمت رسانی قابل توجیه و حتی مقبول باشد، اما بروز برخی مشکلات به علت نبود زیرساخت ها در مناطق شهری و مناطقی که در مجاورت شهرها هستند، قابل پذیرش نیست.
مردم مناطق مادوان و بلهزار در حاشیه شهر یاسوج، در تماس های مکرر با خبرگزاری تسنیم ، از ضعف در آنتن دهی و اینترنت اپراتور همراه اول گلایه مند بوده اند که برای پیگیری این مشکل، به سراغ سرپرست شرکت مخابرات استان کهگیلویه و بویراحمد رفتیم.
1200 مدرسه خراسان شمالی تا پایان مرداد به شبکه اینترنت متصل می شوند
گزارش| اینترنت و فضای مجازی در خدمت مردم برای "درخانه ماندن"
محمد هادی امیری در گفت وگو با خبرنگار تسنیم با بیان اینکه در مناطق موردنظر تاکنون مشکل خاصی در زمینه اینترنت اپراتور همراه اول نداشته ایم، اظهار داشت: اگر در چند روز اخیر ...

سرخط اخبار