گروه استان ها – تهران بزرگ _ رئیس پلیس پایتخت بیان داشت: فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با بسیج همه امکانات آمادگی دارد تا محیطی امن را برای علم آموزی دانش آموزان ایجاد کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین رحیمی " با اشاره به اینکه رزمایش مهر ایمن نشانه توانمندی و آمادگی همه خدمتگزاران در عرصه فراگیری دانش است بیان داشت: پلیس پایتخت با تمام وجود آمادگی دارد تا محیطی امن برای علم انگیزی و علم آموزی دانش آموزان ایجاد کند.
وی افزود: ارتقای حداکثری ایمنی برای تردد دانش آموزان ،معابر و سرویس مدارس و حساس کردن رانندگان و راکبان موتورسیکلت یکی از اهداف این رزمایش است که این ترددها نسبت به 3 ماهه تابستان به شدت افزایش پیدا می کند.
رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه بیش از ۱۵ هزار نیروی انتظامی و بیش ۱۵۰ هزار نیرو از تمامی سازمان ها برای اول مهر آماده باش هستند، عنوان کرد: ارتقاء انضباط بخشی به عبور و مرور در پایتخت به ویژه در مهرماه از اهداف دیگر این همایش است، پلیس راهور برای اول مهر در آماده باش کامل است و همچنین ایجاد هماهنگی و هم افزایی بین پلیس و سایر دستگاه های خدمت رسان و پاک سازی محیط های پیرامون مدارس و دانشگاه ها از سوی پلیس مبارزه با موادمخدر از دیگر اهداف این همایش به شمار می رود.
وی افزود: پلیس مبارزه با موادمخدر اقدامات پاک سازی پیرامون مدارس را با عنوان زنگ نشاط انجام می دهد و محیط های پرخطر را برای دانش آموزان امن می کند.
سردار رحیمی با تاکید بر اینکه ساماندهی و ارتقای ایمنی و آموزش سرویس مدارس و رانندگان آنها یکی دیگر از برنامه های ما بود و باید فرهنگ استفاده از سرویس مدارس را ارتقاء دهیم و جدی بگیریم، تصریح کرد: سلامت و ایمنی خودروها به عنوان سرویس مدارس باید مورد توجه اول مدیران مدارس و والدین باشد.
فرمانده انتظامی پایتخت گفت: بهره گیری از ظرفیت معلمان و دانش آموزان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار