رئیس سازمان بسیج اساتید مسدودسازی دامنه دات کام خبرگزاری فارس را اوج وقاحت آمریکا دانست و تاکید کرد: جنبش استادی قدردانی خود را از مجاهدت های خبرنگاران و مدیران خبرگزاری در خطوط مقدم جنگ نرم علیه آمریکا اعلام می دارد.

به گزارش خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس، مجتبی زارعی رئیس بسیج اساتید کشور طی نامه ای مسدودسازی دامنه دات کام خبرگزاری فارس را اوج وقاحت آمریکا دانست و تاکید کرد: جنبش استادی قدردانی خود را از مجاهدت های خبرنگاران و مدیران خبرگزاری در خطوط مقدم جنگ نرم علیه آمریکا اعلام می دارد.
متن این نامه به شرح زیر است:
بسم الله القاصم الجبارین 
برادر گرامی جناب آقای دکتر تیرانداز 
مدیرعامل محترم خبرگزاری فارس 
سلام علیکم؛ 
با صلوات بر محمد و آل محمد و با احترام؛ 
خبر تحریم پر بیننده ترین خبرگزاری مورد دسترس ملّت شریف ایران، اوج زبونی و وقاحت لیبرال دموکراسیِ ارتشی آمریکا در روزگار ما است؛ این جنایت متافیزیکی، در حقّ "خبر" و "شعاع آگاهی انسان"، علاوه بر این که نشانه اهمّیت و اثرگزاری کارکنان، خبرنگاران، کارشناسان و مدیران وطن خواه و اسلام گرای خبرگزاری فارس در معماری جهان پیش روی است؛ مبشّر سقوط "دموکراسیِ ارتشی" آمریکا در جهان معاصر است.
تحریم دامنه بزرگترین خبرگزاری مردمی ایران و پیشتر، فعالیتهای ضد ایرانی اینستاگرام و توئیتر در جریان ترور سپهبد حاج قاسم سلیمانی رضوان اله علیه، ره آموز این حقیقت غیر قابل انکار است که "شورای عالی فضای مجازی" و به خصوص "وزارت ارتباطات و اطلاعات و فن آوری" باید از "خواب زمستانی" خود بیدار شوند و خود را برای تدارک خواسته های ایرانیان در رفراندوم پسا ترور آن شهید تمدن ساز آماده کنند. 
همچنین به نظر می رسد اندک غرب گرایان باقی مانده در جریان روشن فکری و کارگزاری کشور با این اقدامات "دموکراسیِ ارتشی" در حق "انسان"، "اطلاعات" و "خبر"، بعد از این، از ستایش چنین آزادی وقیح و کنترل شده ای پرهیز و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار