کاپیتان جدید، تفکر جدید و تیم جدید

آی اسپورت چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰:۲۲

آی اسپورت - با جدایی چند بازیکن باتجربه از استقلال، وریا غفوری باتجربه ترین بازیکن آبی پوشان در فصل بعد خواهد بود اما او سابقه دارترین بازیکن آبی پوش در بین شاگردان استراماچونی نخواهد بود. آنچه از شنیده ها برمی آید احتمالا وریا غفوری کاپیتان اصلی آبی پوشان در فصل بعد خواهد بود و این بدان معناست که استقلالی ها پس از سال ها یک کاپیتان جدید به خود خواهند دید.
در هفته های ابتدایی لیگ پانزدهم، برانکو مجبور شد تا بازوبند کاپیتانی تیمش را در یکی از بازی های ابتدای فصل مقابل سپاهان به مهرداد کفشگری بسپارد. بازیکنی که عمر حضورش در پرسپولیس در آن زمان به دو فصل کامل هم نمی رسید. همان زمان بود که هواداران پرسپولیس از خالی شدن تیم شان از بازیکنان باتجربه گلایه کردند اما نتیجه در پایان فصل به کام هواداران این تیم بود. پرسپولیسی که با انبوهی از ستارگان نامدار طی چند سال تنها به یک نایب قهرمانی رسیده بود، در انتهای فصل تیمی متشکل از بازیکنان مشتاق و تازه ستاره شده تحویل هوادارانش داد و هنوز هم هواداران پرسپولیس از سبک بازی هجومی این تیم در لیگ پانزدهم به نیکی یاد می کنند.
استقلال لیگ جدید از نظر ساختار بازیکن و کادر فنی شباهت زیادی به پرسپولیسی دارد که برانکو در پیش فصل لیگ پانزدهم در اختیار داشت. تیم از بازیکنان باتجربه و مسن اما بعضا دردسرساز خالی شده و مجموعه ای از بازیکنان جوان در کنار بازیکنان باانگیزه تحویل استراماچونی داده شده. اما برانکو در آن زمان خودش تیم را بست و بازیکنانش را انتخاب کرد اما استراماچونی باید با انتخاب های باشگاه بسازد. استراماچونی در انتخاب بازیکنان جدید که معلوم نیست بر چه مبنایی و با نظر چه کسانی به تیم ...

سرخط اخبار