آوا غلامی دختر ۱۱ ساله اهل شهرستان محمودآباد مازندران است که با تشویق و هماهنگی مربی کانون والیبال خود خانم فلاحیان به همراه هم تیمی های والیبالیست جمعه های تابستان ۹۸ را در کلاس های اورژانس شهرستان شرکت کرده است.

او با گذراندن ۵۰ ساعت دوره کمک های اولیه به صورت تئوری و عملی و پس از موفقیت در آزمون عضو همیار اورژانس محمودآباد شد.
آوا تنها به گذراندن دوره ها اکتفا نکرده و با تشویق خانواده، مربی و رییس اورژانس شهرستان با توجه به توانایی های خود برای آموزش بیشتر آماده شد.
به گزارش ایسنا، این دختر ۱۱ ساله در همایش روز اورژانس در سالن همایش های رازی تهران توانایی خود را در کار عملی در شرایط اورژانسی و احیاء روی مولاژ به نحو عالی در حضور معاون اول رییس جمهور، وزیر بهداشت، رییس سازمان اورژانس کشور و معاونین، رییس مدیریت بحران کشور و دیگر مهمانان این مراسم انجام داد.
او با کسب بهترین رتبه و ارائه بهترین عملکرد عنوان کوچکترین همیار اورژانس کشور را کسب و در حال حاضر در محمودآباد فعالیت می کند و آرزوی او موفقیت و ادامه تحصیل در سازمان اورژانس است.
آوا غلامی می گوید: رسیدن به این عنوان حاصل تلاش خودم و اعتماد به مربیانم بوده است و از خانواده ام برای حضور همیشگی در کنارم تشکر می کنم.
او گفت: در دوره تحصیل، رشته مرتبط را ادامه داده و این روزها نیز با پشتکار به یادگیری هایم ادامه می دهم، خواستن توانستن است.
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی کند.
فایل آن را از اینجا دانلود کنید: video/mp4
انتهای پیام

سرخط اخبار