همنشینی کرم با تمام رنگ ها

پارسینه چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۴

رنگ ها تاثیر زیادی در دکوراسیون داخلی منزل دارند، به گونه ای که هر رنگ نما و جلوه خاصی را به دکوراسیون داخلی منزل می دهد؛ بنابراین، باید رنگی را انتخاب کنید که فضای دکوراسیونی منزل را زیباتر جلوه دهد.
این بار ما سراغ رنگ کرم در دکوراسیون منزل رفته ایم؛ رنگی که خنثی است و فضای خانه را دلباز و زیبا جلوه می دهد.
آیا تا به حال مجبور شده اید به دلیل کوچکی فضای منزل تان، از رنگ سفید استفاده کنید؟ عده ای هم هستند که به دلیل عادت به رنگ سفید یا حس دلبازی آن، فقط این رنگ را ترجیح می دهند. ولی حواستان باشد گاهی اوقات همین رنگ ممکن است باعث یکنواختی در روحیه افراد خانواده شود؛ اما یکی از بهترین رنگ های جایگزین سفید، رنگ کرم است که از نظر روحی می تواند افراد علاقه مند به رنگ سفید را قانع کند. علاوه بر این، درخشندگی رنگ سفید را هم ندارد و مقداری چرک تاب است، همین خصوصیت باعث می شود با تمام رنگ ها هارمونی زیبا و موزونی ایجاد کند.
دکوراسیون کرم رنگ منزل
البته در استفاده از این رنگ با رنگ های دیگر باید دقت کرد که در چه فضایی و با کدام رنگ ترکیب می شود زیرا هر فضایی خصوصیت و کارکرد مربوط به خود را دارد و استفاده های متفاوتی از آن می شود. این رنگ با تمام رنگ ها هارمونی و ریتم بسیار جذابی ایجاد می کند، فقط یک رنگ وجود دارد که با رنگ کرم سازگار نیست و باید تا حد ممکن از همنشینی آن ها دوری کرد. رنگ کرم همان رنگ سفید است که با مقداری رنگ زرد آمیخته شده است، به همین دلیل در کنار رنگ زرد ترکیب ناهمگونی به وجود می آورد.
ترکیب رنگ کرم با سایر رنگها در دکوراسیون
یکی از مهم ترین فضاهای خصوصی هر خانه ای، اتاق خواب است، بنابراین باید به نحوه رنگ ...