آیت فلاحتی با اشاره به اینکه کسی که برای اهل بیت(ع) گام بر می دارد امام زمان(عج) دائم بر رفتار، گفتار و اعمال او نظارت می کند، گفت: خدمت به اهل بیت(ع) خدمت به خدا و بندگان خدا است.

به گزارش خبرگزاری شبستان از رشت، آیت الله « رسول فلاحتی » امروز (پنجشنبه، ۲۶ تیر) در مراسم تکریم و معارفه رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات گیلان با اشاره به اینکه خدمت به اهل بیت(ع) خدمت به تمام عالم هستی است، اظهار کرد: خدمت به اهل بیت(ع) خدمت به خدا و بندگان خدا است.
نماینده ولی فقیه در گیلان ، ارزش خانه کعبه را بالاتر از تمام کره زمین عنوان کرد و افزود: زمین کربلا بر همه زمین ها فخر دارد زیرا سید الشهدا(ع) خود را فدای آرمان و عقیده الهی کرد بنابراین کسی که در این مسیر قرار گیرد بسیار ارزشمند است.
وی با بیان اینکه کاری که برای ریا باشد ارزشی ندارد، تصریح کرد: کسی که برای اهل بیت(ع) گام بر می دارد امام زمان(عج) دائم بر رفتار، گفتار و اعمال او نظارت می کند.
در ادامه این مراسم، « مجید نامجو » به اجرای طرح های توسعه حرم و صحن حضرت فاطمه(س) در مرقد امام علی(ع) با استفاده از کمک های مردمی اشاره کرد و گفت: صحن حضرت فاطمه(س) در مرقد امام علی(ع) به مساحت ۲۳۰ هزار متر مربع در حال انجام است.
جانشین رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور به اجرای طرح صحن حضرت زینب(س) به مساحت ۱۳۰ هزار متر مربع در کربلا اشاره کرد و افزود: از سال ۱۳۸۲ تاکنون ستاد بازسازی عتبات عالیات توفیق های بسیاری کسب کرده است.
گفتنی است، در مراسم مذکور از تلاش های «غلامرضا عباسپور» قدردانی به عمل آمد و «مجید دوهندو» به عنوان رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان گیلان برای مدت ۲ سال معرفی شد.
پایان پیام/ 164

سرخط اخبار