خرم آباد- هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه کارکنان، سربازان وظیفه و ... با رعایت پروتکل های بهداشتی در نیروی انتظامی لرستان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر ، حجت الاسلام سید اسماعیل حسینی مازندرانی مسئول عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی لرستان در مراسم هفتمین دوره از مسابقات قرآن کریم، ویژه کارکنان، سربازان و… نیروی انتظامی لرستان، ضمن تشریح اهداف برگزاری مسابقات قرآن کریم، به نقش و اهمیت قرآن در زندگی مؤمنین اشاره کرد و اظهار داشت: قرآن کریم ضمن اینکه انسان را به رعایت ارزش های انسانی و اسلامی دعوت می کند بلکه در برگیرنده هدایت و سعادت مؤمنین در دنیا و آخرت است و در تمام مراحل زندگی راهنمای مؤمنین به سوی کمال است.
وی، به نقش برجسته قرآن در جامعه بشری اشاره و افزود: نقش برجسته قرآن کریم برای جامعه بشری، این است که ظرفیت جهان شمولی دارد و پیام های آن برای تمام مصلحان جهان و حافظان حقوق بشر، قابل اعتنا و کاربردی است.
مسئول عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی لرستان در بخش دیگری از سخنان خود به خصوصیات پلیس مکتبی در ناجا اشاره کرد و گفت: نیروی انتظامی به عنوان یک رکن مهم و نهاد انقلابی که مسئولیت خطیر حفظ امنیت و نظم عمومی و اجتماعی کشور را برعهده دارد با روی آوردن به معنویت افتخار می کند که برخوردار از ویژگی و خصوصیات متعالی یک پلیس مکتبی در تراز جمهوری اسلامی ایران است.
حجت الاسلام حسینی مازندرانی، به ویژگی پلیس مکتبی در تراز جمهوری اسلامی از دیدگاه مقام معظم رهبری اشاره کرد و بیان داشت: دینداری، معنویت محوری، انقلابی بودن همراه با هوشمندی و وظیفه شناسی، توجه به قدرت، اقتدار معنوی و قانونی در اجرای مأموریت و مردم داری از شاخصه پلیس مکتبی در تراز جمهوری اسلامی از دیدگاه مقام معظم رهبری است.
وی، گفت: نیروهای مسلح مقتدر جمهوری اسلامی ایران به عنوان بازوان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار