شروع فرایند یادگیری یک ساز جدید، آن هم ساز بی نظیری همچون گیتار که سبک های مختلفی را پوشش می دهد، یک اتفاق فوق العاده است. این جاست که خرید یک ساز مناسب اهمیت ویژه ای پیدا می کند، جایی که قرار است گیتاری را بخرید و در ساعات مختلف روز با آن به تمرین بپردازید، زیباترین ملودی ها را بسازید و ایده های نابی را خلق کنید.
به گزارش «تابناک»، در میان انواع مختلف گیتار شامل گیتار آکوستیک، گیتار کلاسیک، گیتار بیس و الکتریک، این گیتارهای کلاسیک یا نایلون هستند که در سال های اخیر علاقه مندان بسیاری پیدا کرده اند و جای خود را در میان نوازندگان تازه کار و حرفه ای محکم کرده اند. مهمترین وجه تمایز گیتارهای کلاسیک یا نایلون با سایر گیتارها، داشتن سه سیم فلزی و سه سیم نایلونی است که به همین علت به این گیتارها، گیتارهای نایلون هم می گویند. اما در سایر گیتارها همه سیم ها از جنس فلز هستند.
از مطرح ترین تولید کنندگان گیتار می توان به گیتار یاماها، گیتار کورت، گیتار الحمبرا و … اشاره کرد که معمولا این برندها تولید کننده انواع مختلفی از گیتارها هستند.
اما اگر بخواهیم به طور تخصصی و بر اساس قیمت گیتار به مطرح ترین گیتارهای کلاسیک موجود در بازار اشاره کنیم، بدون شک گیتار یاماها C40 و یاماها C70، صدرنشین جدول این عنوان ها خواهند بود. گیتارهایی که به علت قیمت خوب و مناسب، کیفیت ساخت بسیار بالا، صدای جذاب و گیرا و بازار دست دوم و کارکرده ایده آل، طرفداران متعددی را برای خود دست و پا کرده اند. ما در این مقاله قصد داریم تا به معرفی مشخصات این دو گیتار کلاسیک، شما را با ویژگی های هر دو آن ها آشنا کنیم.
گیتار کلاسیک یاماها C 40
گیتار ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار