این پیمانه تیتر هایی همچون کاهش شدید نرخ رشد اقتصادی مربوط به آمریکاست نه ایران، چین در های خود را به روی صادرکنندگان گوشت روسیه بازتر کرد، بورس تا پایان سال ۹۹ صعودی یا نزولی است؟ انتصاب رییس کل بانک مرکزی عراق از سوی نخست وزیر این کشور و رشد چشمگیر قاچاق قطعات خودرو هندی و چینی را در بر دارد.

تابناک هر روز بسته ای خبری از مطالب اقتصادی با اهمیت و مهم ایران و جهان همچون تغییرات در بازار انرژی، بازار طلا، سکه، مسکن، نفت، خودرو و ... تا خبر ها و رویداد های جذاب اقتصادی را گردآوری می کند.
به گزارش «تابناک اقتصادی»؛ این پیمانه تیتر هایی همچون کاهش شدید نرخ رشد اقتصادی مربوط به آمریکاست نه ایران، چین در های خود را به روی صادرکنندگان گوشت روسیه بازتر کرد، بورس تا پایان سال ۹۹ صعودی یا نزولی است؟ انتصاب رییس کل بانک مرکزی عراق از سوی نخست وزیر این کشور و رشد چشمگیر قاچاق قطعات خودرو هندی و چینی را در بر دارد.
کاهش شدید نرخ رشد اقتصادی مربوط به آمریکاست نه ایران
روز چهارشنبه، رییس جمهور روحانی در جلسه هیات دولت با اشاره به حرکت بسیار خوب جاری در کشور در زمینه تولید و رشد اقتصادی، تصریح کرد: رئیس جمهور آمریکا چندی قبل مدعی شده بود که رشد اقتصادی ایران منفی ۲۵ درصد است، در حالی که رشد اقتصادی ایران تحت تاثیر تحریم های شدید و محدودیت های کرونا، به منفی ۰.۶ درصد رسیده و کاهش شدید نرخ رشد اقتصادی تا ۲۰ و ۲۵ درصد مربوط به آمریکا و کشورهای دوست و هم پیمان آمریکاست.
مقام مسئول: روز شنبه قیمت تخم مرغ اعلام می شود
محمدرضا کلامی، دبیر ستاد تنظیم بازار در برنامه تیتر امشب از برگزاری جلسه کارگروه ستاد تنظیم بازار به ریاست معاون اول رئیس جمهور خبر داد و گفت: در این جلسه نرخ مصوب هر کیلوگرم تخم مرغ درب مرغداری به ۱۱ هزار تومان افزایش یافت. وی با بیان اینکه قیمت مصرف کننده نیز برگرفته از این نرخ روز شنبه از سوی سازمان حمایت اعلام می شود، اظهار کرد: بعد از اعلام قیمت، تولیدکننده باید تخم مرغ را با این رقم به دست مصرف کننده ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار