اردبیل| مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: احداث بزرگراه پارس آباد – مشگین شهر نیاز به اخذ مجوز ماده 23 دارد تا عملیات اجرایی آن شروع شود.

عادله جوادزاده :
اردبیل| مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: احداث بزرگراه پارس آباد – مشگین شهر نیاز به اخذ مجوز ماده 23 دارد تا عملیات اجرایی آن شروع شود.
به گزارش تین نیوز، محبوب حیدری در بازدید از پروژه های راه و مسکن شهرستان پارس آباد اظهار کرد: با انتخاب پیمانکار عملیات احداث محور چهارخطه پارس آباد به سربند شروع شده تا این مسیر حادثه خیز مورد تعریض و بهسازی قرار گیرد.
وی با بیان اینکه ادامه این مسیر از سربند تا پارس آباد نیز در دستور کار قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: فاز اول این محور به طول 37 کیلومتر برای انتخاب پیمانکار به مناقصه رفته که امیدواریم در اولین فرصت عملیات احداث این جاده پرتردد و حادثه خیز آغاز شود.
مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل ضرورت اخذ مجوز ماده 23 را برای تکمیل این محور مواصلاتی یادآور شد و بیان کرد: تلاش بر این است تا با اخذ این مجوز قانونی با پیگیری استاندار اردبیل و نمایندگان از سال آینده فاز دوم احداث این بزرگراه آغاز شود.
حیدری گفت: با توجه به اینکه بیشترین تصادفات جاده ای استان اردبیل در این محور اتفاق می افتد، تلاش بر این است تا محور پار س آباد به مشگین شهر و مشگین شهر به اردبیل در سریعترین زمان به بزرگراه تبدیل شود.
وی در مورد تکمیل مسکن مهر در پارس آباد و تحویل آن به متقاضیان تصریح کرد: اکثر واحدهای مسکونی مهر در این شهرستان مرزی به اتمام رسیده و تحویل متقاضیان شده است.
مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل ادامه داد: از 470 واحد مسکن مهر باقیمانده 280 واحد در چند ماه گذشته تحویل شده و مابقی واحدها نیز بدون هیچگونه مانع و مشکلی تا آخر شهریور ماه به متقاضیان تحویل داده می شود.
حیدری ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار