ساعت24- مدتی قبل پسر ۱۹ ساله ای به دادسرای امور جنایی تهران رفت تا راز دو جنایتی را برملا کند که مدعی است ناپدری اش آن را مرتکب شده است.

وی گفت: ناپدری ام، عبدالله که پسر عمویم هم هست دو قتل مرتکب شده و الان هم به ایران آمده است. نخستین قتلی که مرتکب شد حدود ۸ سال قبل بود من آن زمان بچه بودم و از اطرافیان شنیدم که عبدالله در یک مصالح فروشی در بلوار کاشانی تهران کار می کرده و ظاهراً یکی از مشتریان مغازه را که یک زن بوده به خاطر سرقت طلاهایش کشته است و بعد به افغانستان برگشته تا دستگیر نشود.
بعد از مرگ پدرم او به زور با مادرم ازدواج کرد، تا اینکه در سال ۹۷ یک روز که داشت مادرم را کتک می زد من و برادرم با او درگیر شدیم. او دست به اسلحه شد و می خواست به برادرم تیراندازی کند، اما تیرش خطا رفت و به پسر خاله اش امید برخورد کرد و کشته شد. او که خیلی ترسیده بود و می دانست بزودی دستگیر می شود، افغانستان را ترک کرد و قاچاقی به ایران آمد.
فرار دوباره به ایران
پسر افغانستانی گفت: بعد از قتل دوم دیگر خبری از عبدالله نداشتم تا اینکه از طریق همولایتی هایم با خبر شدم او به عنوان نگهبان در یک مرکز تجاری مشغول به کار است. برای اینکه مطمئن شوم او خود عبدالله است، به ایران آمدم و به صورت پنهانی به محلی که آدرس آن را به من داده بودم رفتم. او را از دور دیدم و مطمئن شدم که در آنجا مشغول به کار است.
به دنبال اظهارات پسر جوان، بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی پایتخت دستور بازداشت عبدالله را صادر کرد.
مرد ۵۰ ساله در تحقیقات اولیه منکر جنایات شد و گفت: واقعاً نمی دانم چه کسی پسر خاله ام را به قتل رسانده، من از دیگران شنیدم که او در یک درگیری کشته شده است؛ ماجرای قتل زن ایرانی را هم قبول ندارم. من یک بار ازدواج کردم و مادر نظیف همسر دومم است، قبلاً هم مشروب می خوردم و سه سالی هم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار