اکران «ماجرای نیمروز؛ رد خون» بهانه ای شد تا سراغ همه بازیگرانی برویم که نقش عضو گروهک منافقین را بازی کرده اند. در این فیلم بهنوش طباطبایی و هستی مهدوی فر چنین نقشی را برعهده دارند. این ها و دیگر بازیگران برای نمایش نقش چه ردی از خود به جا گذاشته اند؟

آفتاب نیوز :
از سال پیش که ماجرای نیمروز؛ رد خون در جشنواره فجر رونمایی شد تا حالا که این فیلم روی پرده سینما ها رفته، شاهد نقد و نظر های بی شماری بوده ایم. محور مشترک تحلیل ها تصویری است که محمدحسین مهدویان از گروهک منافقین نشان می دهد.
برخی عقیده دارند، زبان فیلم در نمایش این گروهک و عملیات مرصاد الکن است و عده ای معتقدند در همین حد هم کارگردان جسارت داشته که بخش مهمی از تاریخ معاصر را روی پرده آورده است. فارغ از همه تحلیل ها و به دور از قضاوت درباره اصالت نظریات، سراغ نکته ای دیگر از فیلم رفته ایم. در ماجرای نیمروز؛ رد خون، نقش زنان عضو گروهک منافقین پررنگ است.
زمان زیادی از فیلم در اردوگاه اشرف می گذرد و بخشی از مناسبات آن ها محور درام قرار گرفته است. در این میان نقشی که بهنوش طباطبایی بر عهده دارد، پررنگ تر است. از آن سو نقش هستی مهدوی فر هم مهم است و به پیشبرد داستان کمک می کند.
به همین مناسبت پرونده امروز را به بازیگرانی اختصاص داده ایم که نقش یکی از اعضای گروهک منافقین را بازی کرده و البته کاراکترهای شان در روند داستان تاثیر داشته است. در این گزارش ابتدا موقعیت شخصیت ها بررسی شده و بعد از آن عملکرد بازیگران مورد تحلیل قرار گرفته است. حضور سودابه بیضایی به این دلیل است که در دو سریال نقش های مهمی برعهده داشته.
بهنوش طباطبایی / ماجرای نیمروز و سیانور
چه کسی ساخت: ماجرای نیمروز را محمد حسین مهدویان سال ۹۷ و سیانور را بهروز شعیبی سال ۹۴ کارگردانی کرده است.
مختصات کاراکتر: بهنوش طباطبایی در ماجرای نیمروز نقش زنی به نام سیما را بازی می کند که به عضویت گروهک منافقین در آمده است. در سیانور نقش لیلا را برعهده داشت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار