استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه امسال بیش از هزار میلیارد تومان اعتبار برای استان تعیین شده است، گفت: مبالغ اختصاص داده شده به ادارات به هیچ عنوان نباید صرف خرید خودرو شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، اقبال عباسی عصر امروز در پنجمین جلسه شورای برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری گفت: امسال بیش از یک هزار میلیارد تومان اعتبار کلی برای استان تعیین شده است که از محل های گوناگون جذب می شود.
استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: 16 میلیارد تومان برای تعمیر و تجهیز ادارات و دستگاه های مختلف استان تخصیص داده شد که با توجه به برنامه ریزی های کارشناسی به هر دستگاه مبالغی اختصاص پیدا خواهد کرد.
اولویت دستگاه ها ارتقای تجهیزات امنیتی باشد/ خرید خودرو با اعتبارات دولتی ممنوع
وی خاطرنشان کرد: اولویت استفاده از این اعتبارات در دستگاه ها، ارتقای تجهیزات حفاظتی و امنیت است که به آن ها ابلاغ شده و در صورت مشاهده نقص حفاظتی با مدیر دستگاه برخورد خواهد شد.
این مسئول تاکید کرد: مبالغ داده شده به هیچ عنوان نباید صرف خرید خودرو شود و اعتبار این امور از طریق فروش املاک و تجهیزات مازاد استفاده در هردستگاه باید تامین شده که در این راستا کارگروهی برای شناسایی املاک و تجهیزات بلا استفاده ادارات و دستگاه های مختلف ایجاد خواهد شد.
تاکید دولت بر واگذاری پروژه های نیمه تمام به بخش خصوصی
عباسی اضافه کرد: 19میلیارد تومان نیز برای پروژه های قابل واگذاری به مرور تخصیص پیدا کرد که در حدود 30 پروژه قابل واگذاری شناسایی شده که با این اعتبار بستر واگذاری به بخش خصوصی را مهیا کنند.
وی اظهار داشت: ما نیازمند بیش از 3 هزار میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل 950 پروژه نیمه تمام در سطح استان هستیم که با توجه به محدودیت هایی که اعتبارات دولتی دارند ممکن است تکمیل آن ها زمان بر باشد لذا برای سرعت در تکمیل آن ها دولت تاکید بر ...

سرخط اخبار