اکوفارس: فدراسیون فوتبال ایران به جیانی دی بیاسی سرمربی سابق تیم ملی آلبانی شروطی را برای همکاری داده است و او با پذیرش این شروط تا ۴۸ ساعت دیگر سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می شود .

یک رسانه ایتالیی جزئیات پیشنهاد فدراسیون فوتبال ایران به جیانی دی بیاسی را منتشر کرد. طبق گفته کالچو نیوز ۲۴ ایتالیا ، دی بیاسی با فدراسیون ایران بر سر این شروط به توافق رسیده و ظرف ۴۸ ساعت آینده قرارداد خود را با فدراسیون فوتبال ایران نهایی می کند.
رسانه ایتالیایی calcio news ۲۴، فدراسیون فوتبال ایران به جیانی دی بیاسی سرمربی سابق تیم ملی آلبانی شروطی را برای همکاری داده است و او با پذیرش این شروط تا ۴۸ ساعت دیگر سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می شود
پیشنهاد فدراسیون فوتبال ایران به این مربی کهنه کار ایتالیایی قرارداد ۳۰ ماه است و در کنار آن هم باید این مربی قول حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را با توجه به شرایطی که فوتبال ایران در جدول گروهی مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را دارد، بدهد.
این یعنی اینکه این مربی باید تضمین بدهد که تمرکزش را برای صعود به این مسابقات خواهد گذاشت و بندهای قرارداد او طوری تنظیم خواهد شد که بخش قابل توجهی از درآمدش منوط به صعود به جام جهانی خواهد بود .
طبق گفته کالچو نیوز ۲۴ ایتالیا ، دی بیاسی با فدراسیون ایران بر سر این شروط به توافق رسیده و ظرف ۴۸ ساعت آینده قرارداد خود را با فدراسیون فوتبال ایران نهایی می کند.
این ها همه در حالیست که پیش از این بسیاری از رسانه ها ، از علی دایی به عنوان گزینه اصلی جانشینی ویلموتس نام می بردند.
* باشگاه خبرنگاران

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار