مهاجم نفت آبادان گفت: پیشنهاد وجود داشت و آن ها مرا می خواستند که باشگاه مخالفت کرد. حتی گفته بودند که علیپور و یک بازیکن دیگر را به نفت آبادان بدهید که این حرف به خاطر بالا بردن ارزش من بود. به هر حال نشد که به پرسپولیس بروم.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
عیسی آل کثیر با حضور در برنامه نوروز فوتبالی شبکه ورزش سیما صحبت های جالبی را درباره خودش و شرایط فوتبال انجام داد. او درباره پیشنهاد نیم فصل پرسپولیس عنوان کرد:
پیشنهاد وجود داشت و آن ها مرا می خواستند که باشگاه مخالفت کرد. حتی گفته بودند که علیپور و یک بازیکن دیگر را به نفت آبادان بدهید که این حرف به خاطر بالا بردن ارزش من بود. به هر حال نشد که به پرسپولیس بروم.
مهاجم نفت آبادان در این خصوص تاکید کرد:
شب بازی با پرسپولیس واقعا تا صبح نخوابیدم. از حرف و حدیث ها می ترسیدم. در زمین بازی هم جفت پاهایم می لرزید. فشار تماشاگر خیلی روی من بود و اولین روز در فوتبالم بود که استرس داشتم. می گفتم نکند اتفاقی بیفتد که حرف و حدیث درست شود.
وی در پاسخ به این پرسش که بهترین مهاجم لیگ برتر در سال ۹۸ چه کسی است، گفت:
اگر نمی گویند چقدر اعتماد به نفس دارد، به خودم رای می دهم. البته علی دایی بهترین مهاجم تاریخ فوتبال ایران است.
مهاجم نفت آبادان با اشاره به تصمیمش برای فصل اینده بیان کرد:
آخر فصل قطعا از نفت جدا می شوم. سال سختی داشتیم. تنها دلخوشی ما هواداران آبادانی هستند. ما واقعا فقیر ترین تیم از نظر امکاناتی هستیم. تا الان فقط ۳۰ درصد پول گرفتیم و اگر این شرایط نبود بهتر کار می کردیم. مسئولان به وعده های خود عمل نکردند. البته هیچ مدیری دوست ندارد ...

سرخط اخبار