دوپینگ با گیاهان انرژی زا

مجله دلتا سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۹

چرا خسته و بی حال هستید؟ بمب انرژی با این خوراکی های خوشمزه در خدمت شما است! با ما همراه باشید.
مصرف مواد خوراکی طبیعی می تواند انرژی روزانه شما را زیاد کند. درواقع، با مصرف بسیاری از مواد غذایی طبیعی می توانید انرژی خود را در طی روز چندین برابر افزایش دهید و به قول معروف دوپینگ گیاهی کنید.
به گزارش مجله پیام دلتا ، با وجود مشغله های فکری و کاری، خستگی عضو جدا نشدنی از زندگی و کار شده است اما می توانید دوپینگ با مواد غذایی انرژی زا و افزایش قدرت بدنی را برای مبارزه با این مشکل آغاز کنید. شما در طول یک روز پر کار می توانید با برخی از خوراکی های گیاهی مناسب از میزان خستگی خودتان کم کنید.
چرا دوپینگ گیاهی؟
شما با استفاده از مواد معدنی، آنتی اکسیدان ها، الیاف و از همه مهم تر ورزش می توانید انرژی خود را چند برابر افزایش دهید. همچنین با مصرف این مواد می توانید تا حد زیادی بیماری های خودتان را کنترل کنید.
خوراکی های انرژی زا
تعریف کلمه ی «انرژی» سخت است و حتی محققان مشهور درباره ی تعریف دقیق و صحیح آن اختلاف نظر دارند. اما مسئله واضح این است که ما برای زنده ماندن به انرژی نیاز داریم.
یک روش مقبول برای افزایش انرژی طبیعی بدن، استفاده از گیاهان دارویی است که بیشتر برای مصارف پزشکی و آشپزی (انواع دمنوش)، پرورش داده می شوند. استفاده از این مواد باعث حفظ گردش خون در بدن و عملکرد صحیح مغز می شود.
سبزیجات با برگ سبز 
شاید تعجب کنید اما یکی از بهترین مواد غذایی برای دوپینگ گیاهی سبزیجات شناخته شده اند.
سبزی هایی همچون اسفناج، کلم پیچ و کلم بروکلی از مواد غذایی شناخته شده و انرژی زا هستند. آن ها کلسیم، آهن، منیزیم، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار